Sygonix SY-6774590 65cm svjetlo za staze LED LED 10 W crna (mat)
- Kataloški br:
- 3387295 - 62
- Oznaka:
- SY-6774590
- EAN:
- 4064161472737
- Kataloški br:
- 3387295 - 62
- Oznaka:
- SY-6774590
- EAN:
- 4064161472737
Sygonix SY-6774590 65cm svjetlo za staze LED LED 10 W crna (mat)
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 10 W
- Boja svjetla= 3000 K
- toplo bijela
- Putna svjetiljka od lijevanog aluminija
- Staklena difuzna leća
- Glava lampe koja se okreće za 360 stupnjeva
- Izravni priključak na 230 V
- IP65
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | svjetlo za staze |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED |
| Snaga | 10 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Svjetlosni tok | 410 lm |
| Raspon rotacije maks. | 320 ° |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Boja | crna (mat) |
| Materijal | aluminij |
| Težina | 1.48 kg |
| dim. | (D x Š x V) 120 x 80 x 650 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Širina | 80 mm |
| Visina | 650 mm |
| Dužina | 120 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Temperatura boje: 3000K (toplo bijela)
- Stazna svjetiljka za optimalno osvjetljenje pristupnih puteva
- Jednostavna montaža
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Članak
- Podnožje
- Pribor za montažu (2x vijci i tiple)
- Upute.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.