Sygonix SY-6774592 35cm svjetlo za staze LED LED 11.5 W crna (mat)
- Kataloški br:
- 3387296 - 62
- Oznaka:
- SY-6774592
- EAN:
- 4064161472744
- Kataloški br:
- 3387296 - 62
- Oznaka:
- SY-6774592
- EAN:
- 4064161472744
Sygonix SY-6774592 35cm svjetlo za staze LED LED 11.5 W crna (mat)
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 11.5 W Boja svjetla= 3000 K toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | svjetlo za staze |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED |
| Snaga po svjetiljci | 9 W |
| Snaga | 11.5 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Svjetlosni tok | 250 lm |
| Razred zaštite | I |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| Boja | crna (mat) |
| Materijal | aluminij |
| Težina | 1.71 kg |
| dim. | (Ø x V) 108 mm x 350 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Visina | 350 mm |
| Promjer | 108 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.