Sygonix SY-6786454 vrtna utičnica s timerom 3-struki crna, zelena utičnica 1 kom.
- Kataloški br:
- 3393227 - 62
- Oznaka:
- SY-6786454
- EAN:
- 4064161471686
- Kataloški br:
- 3393227 - 62
- Oznaka:
- SY-6786454
- EAN:
- 4064161471686
Sygonix SY-6786454 vrtna utičnica s timerom 3-struki crna, zelena utičnica 1 kom.
55.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
55.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 2 utičnice s funkcijom timera i 1 normalna utičnica (trajna struja)
- Digitalni tjedni timer
- Maks. 12 programa uključivanja/isključivanja dnevno
- IP44
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vrtna utičnica s timerom |
| Određene značajke letve s utičnicama | s uklopnim satom programabilna |
| Utičnice | 3 |
| Duljina kabela | 1.40 m |
| Mjesto upotrebe | vanjsko područje |
| Materijal | plastika |
| Vrsta utikača | utičnica |
| Tip kabela | H05RR-F 3G 1,5 mm² |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Boja | crna zelena |
| Dužina | 325 mm |
| Širina | 70 mm |
| Visina | 47 mm |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sygonix SY-6786454 Vrtna utičnica: Inteligentno upravljanje za vaš vanjski prostor
Optimizirajte opskrbu električnom energijom u svom vrtu uz Sygonix SY-67866454 vrtnu utičnicu. Ova svestrana trostruka utičnica posebno je dizajnirana za vanjsku upotrebu i kombinira fleksibilne mogućnosti spajanja s preciznim digitalnim tajmerom za učinkovito i sigurno upravljanje vašim vrtnim alatima.
Vrtna utičnica s timerom Sygonix SY-67866454 idealno je rješenje za upravljanje navodnjavanjem vrta, vanjskom rasvjetom ili drugim električnim uređajima na otvorenom na praktičan i energetski štedljiv način.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Optimizirajte opskrbu električnom energijom u svom vrtu uz Sygonix SY-67866454 vrtnu utičnicu. Ova svestrana trostruka utičnica posebno je dizajnirana za vanjsku upotrebu i kombinira fleksibilne mogućnosti spajanja s preciznim digitalnim tajmerom za učinkovito i sigurno upravljanje vašim vrtnim alatima.
Vrtna utičnica s timerom Sygonix SY-67866454 idealno je rješenje za upravljanje navodnjavanjem vrta, vanjskom rasvjetom ili drugim električnim uređajima na otvorenom na praktičan i energetski štedljiv način.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- LCD zaslon
- 24-satni sat
- Ručni rad, funkcija timera, odbrojavanje vremena
- S rezervnom baterijom
- Povećana zaštita od kontakta
Opseg isporuke
- Produžni kabel (s 1x CR2032 baterijom)
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)