Sygonix SY-6790602 CEE spojka 125 A 5-polni 400 V/AC 1 kom.
- Kataloški br:
- 3395301 - 62
- Oznaka:
- SY-6790602
- EAN:
- 4064161472874
- Kataloški br:
- 3395301 - 62
- Oznaka:
- SY-6790602
- EAN:
- 4064161472874
Sygonix SY-6790602 CEE spojka 125 A 5-polni 400 V/AC 1 kom.
240.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
240.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Maks. struja 125 A
- Pogodno za kablove presjeka 16 - 50 mm²
- S pilotnim kontaktom
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | CEE spojka |
| Nazivni napon | 400 V/AC |
| Nazivna struja | 125 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 125 A |
| Priključak A | vijčana spojka |
| Priključak B | CEE utičnica 125 A 5-polna |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Boja | siva crvena |
| dim. | (D x Š x V) 294 x 123 x 128 mm |
| Dužina | 294 mm |
| Širina | 123 mm |
| Visina | 128 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- vijčani terminali
- IP67
Opseg isporuke
- CEE spajanje
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)