Sygonix SY-6801156 Ograničivač struje udara SX16 crna IP20
- Kataloški br:
- 3400578 - 62
- Oznaka:
- SY-6801156
- EAN:
- 4064161478050
- Kataloški br:
- 3400578 - 62
- Oznaka:
- SY-6801156
- EAN:
- 4064161478050
Sygonix SY-6801156 Ograničivač struje udara SX16 crna IP20
55.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
55.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Sprječava slučajno aktiviranje osigurača prilikom uključivanja energetski zahtjevnih potrošača
- Smanjuje vršna opterećenja koja nastaju kada su uključeni energetski zahtjevni potrošači
- Pogodno za strujne krugove s osiguračima od 16 A
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ograničavač uklopne struje |
| Nazivna struja (maks.) | 16 A |
| Maks.priključna snaga | 3680 W |
| Boja | crna |
| dim. | (Š x V x D) 60 x 105 x 72 mm |
| Priključak A | sigurnosna utičnica |
| Priključak B | sigurnosni utikač |
| Nazivni izlazni napon | 230 V/AC |
| Širina | 60 mm |
| Visina | 105 mm |
| Dubina | 72 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sprječava slučajno aktiviranje osigurača prilikom uključivanja uređaja koji troše mnogo energije. Smanjuje vršna opterećenja koja nastaju kada su uključeni energetski zahtjevni potrošači.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Zaštita od preopterećenja
- Zaštita osigurača od 16 A
- Uzemljena razvodna kutija i kontakti
- IP20
Opseg isporuke
- Ograničivač udarne struje
- Upute.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.