Sygonix SY-6801164 kanal za ožičenje (D x Š x V) 2000 x 40 x 60 mm 5 kom. siva
- Kataloški br:
- 3400582 - 62
- Oznaka:
- SY-6801164
- EAN:
- 4064161478098
- Kataloški br:
- 3400582 - 62
- Oznaka:
- SY-6801164
- EAN:
- 4064161478098
Sygonix SY-6801164 kanal za ožičenje (D x Š x V) 2000 x 40 x 60 mm 5 kom. siva
83.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
83.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Komplet s 5 komada
- Prorezani kabelski kanal za horizontalnu i vertikalnu ugradnju u razvodne ormare
- Jednostavno polaganje kablova i žica na željena mjesta
- Individualna podešavanja moguća su lomljenjem pojedinačnih šipki
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kanal za ožičenje |
| Izvedba | Prorezani kabelski kanal |
| Duljina isporuke | 2000 mm |
| Sadržaj | 5 kom. |
| Boja | siva |
| dim. | (D x Š x V) 2000 x 40 x 60 mm |
| Dužina | 2000 mm |
| Širina | 40 mm |
| Visina | 60 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Dužina: 2000 mm
- Širina: 40 mm
- Visina: 60 mm
- Širina utora: 8,5 mm
- Razmak između utora: 9,5 mm
- Izrađeno od PVC-a
Opseg isporuke
- 5x kabelskih kanala s poprečnim utorima
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.