Sygonix SY-6805680 SY02B05RF bežični sobni termostat nadžbukna tjedni program 1 kom.
- Kataloški br:
- 3402840 - 62
- Oznaka:
- SY-6805680
- EAN:
- 4064161478340
- Kataloški br:
- 3402840 - 62
- Oznaka:
- SY-6805680
- EAN:
- 4064161478340
Sygonix SY-6805680 SY02B05RF bežični sobni termostat nadžbukna tjedni program 1 kom.
91.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
91.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | bežični sobni termostat |
| Vrsta rukovanja | elektronički |
| Ciklus prebacivanja | tjedni program |
| Temperaturna postavka, gornja | 70 °C |
| Podešavanje temperature | 1 do 70 °C |
| Prikaz | da |
| Pogodno za | električno podno grijanje |
| Vrsta montaže | nadžbukna |
| Napajanje | baterijski pogon |
| Radni napon | 3 V/DC |
| Boja | bijela |
| Širina | 86 mm |
| Visina | 86 mm |
| Dužina | 27 mm |
| dim. | (D x Š x V) 27 x 86 x 86 mm |
| Težina | 112 g |
| Temperaturna postavka (min.) | 1 °C |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)
- Dodatni (2)