Sygonix SY-6829300 žarulja Energetska učinkovitost 2021 A (A - G) E27 7.2 W = 100 W toplo bijela (Ø x V) 60 mm x 118 mm
- Kataloški br:
- 3414650 - 62
- Oznaka:
- SY-6829300
- EAN:
- 4064161479255
- Kataloški br:
- 3414650 - 62
- Oznaka:
- SY-6829300
- EAN:
- 4064161479255
Sygonix SY-6829300 žarulja Energetska učinkovitost 2021 A (A - G) E27 7.2 W = 100 W toplo bijela (Ø x V) 60 mm x 118 mm
48.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
48.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 7.2 W
- Ukupan svjetlosni tok= 7605 lm
- Boja svjetla= 2700 K
- toplo bijela
- Paket od 5 komada
- Funkcija uštede energije Klasa A
- Staklo
- Dugi vijek trajanja (50.000 sati)
- Nije prigušivo
- Verzija s filamentom
- E27 grlo, prozirno
- Ekvivalentno 100 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | žarulja |
| Podnožak | E27 |
| Snaga | 7.2 W |
| Svjetlosni tok | 1521 lm |
| Odgovara približno snazi od | 100 W |
| Boja | bijela |
| Kut zračenja | 200 ° |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| ≙snaga žarulje (raspon) | 100 W - |
| Boja svjetla (kelvin) | 2700 K |
| Područje boje svjetla | 2700 K (max) |
| Mogućnost prigušivanja | ne |
| Vijek trajanja cca. | 50000 h |
| Paljenje | 0.50 s |
| Vrijeme uhodavanja za postizanje 60% svjetlosnog toka | 0.50 s |
| Faktor učinkovitosti | 0,9 |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Promjer | 60 mm |
| Sadržaj | 5 kom. |
| Visina | 118 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | A (A - G) |
| Potrošnja energije | 5 kWh/1000h |
| dim. | (Ø x V) 60 mm x 118 mm |
| LED | 1 |
| Preračunati životni vijek | 50000 h |
| Izračun moči | 7.2 W |
| Izračun svjetlostnog toka | 1521. godine lm |
| Oznaka u boji | 827 |
| Postojanost boja (SDCM) | 6 |
| Indeks uzvrata boje | 80 Ra |
| Oblik svjetiljka | A60 |
| Snaga (raspon) | 5 W - 7.4 W |
| Boja svjetlosti (maks.) | 2700 K |
| Ukupan svjetlosni tok | 7605 lm |
| Materijal | plastika |
| Maks. temperatura | +40 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Toplo bijela (2700 K)
- Za zamjenu konvencionalnih žarulja sa žarnom niti i halogenih žarulja
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- 5x rasvjetnih elemenata
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.