Sygonix SY-6838888 LED stolna lampa LED LED crna
- Kataloški br:
- 3419444 - 62
- Oznaka:
- SY-6838888
- EAN:
- 4064161481111
- Kataloški br:
- 3419444 - 62
- Oznaka:
- SY-6838888
- EAN:
- 4064161481111
Sygonix SY-6838888 LED stolna lampa LED LED crna
125.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
125.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ukupan svjetlosni tok= 100 lm Boja svjetla= 6000 K RGBw
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED stolna lampa |
| Radni napon | 5 V/DC |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED |
| Boja svjetla (kelvin) | 6000 K |
| Boja svjetla | RGBw |
| Svjetlosni tok | 100 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 100 lm |
| Određene značajke žarulje | dinamički učinci svjetlosti kroz rotaciju funkcija timera s glazbenim senzorom mogućnost prigušivanja treperave svjetlosti podesive svjetleće boje |
| Razred zaštite | IP20 |
| Boja | crna |
| Materijal | metal plastika |
| Težina | 370 g |
| dim. | (Š x V) 180 mm x 345 mm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Širina | 180 mm |
| Visina | 345 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.