Sygonix SY-6861936 paket za opskrbu s vodom 230 V/AC 228 l/h
- Kataloški br:
- 3430968 - 62
- Oznaka:
- SY-6861936
- EAN:
- 4064161482347
- Kataloški br:
- 3430968 - 62
- Oznaka:
- SY-6861936
- EAN:
- 4064161482347
Sygonix SY-6861936 paket za opskrbu s vodom 230 V/AC 228 l/h
355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- LFGB standard
- Protok: 3,8 l/min, maks. tlak: 2,8 bara
- Pumpa potrošnu vodu iz spremnika za vodu od 20 l do pojedinačnih slavina za pitku vodu, pogodno za razne primjene.
- Standardni usisni priključak s brzim spojem omogućuje spajanje na više uređaja
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | paket za opskrbu s vodom |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Transportna količina (maks.) | 228 l/h |
| Plivajući prekidač | da |
| dim. | (Š x V x D) 141 x 227 x 70 mm |
| Širina | 141 mm |
| Visina | 227 mm |
| Dubina | 70 mm |
| Težina | 2.6 kg |
| Mogućnost isključivog rada tijekom off-peak sati | ne |
| Klasa energetske učinkovitosti (dodatni profil opterećenja) | nije relevantno (EENRPS00) |
| Energetski učinkovito grijanje vode (hladnija klima) | nije relevantno (EENRPS00) |
| Energetski učinkovito grijanje vode (toplija klima) | nije relevantno (EENRPS00) |
| Posebne mjere opreza tijekom sastavljanja | nijedan |
| Klasa energetske učinkovitosti | nije relevantno (EENRPS00) |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Pogodno za pojedinačne slavine za pitku vodu, dovode hladne vode za ledomate, odvode hladne pitke vode, prijenosne odvode sudopera i za kućne/komercijalne aparate za kavu, čaj ili espresso aparate
Opseg isporuke
- 1 uređaj
- 1x usisni priključak i komad crijeva
- 1x 6 m izlazne cijevi 1/4 inča
- 1x upute.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)