Sygonix SY-6872538 zaključavanje 59.4 mm crvena
- Kataloški br:
- 3436269 - 62
- Oznaka:
- SY-6872538
- EAN:
- 4064161482521
- Kataloški br:
- 3436269 - 62
- Oznaka:
- SY-6872538
- EAN:
- 4064161482521
Sygonix SY-6872538 zaključavanje 59.4 mm crvena
13.50 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
13.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zaključavanje |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š) 69.3 mm x 59.4 mm |
| Materijal | poliamid |
| Težina | 52 g |
| Boja | crvena |
| Širina | 59.4 mm |
| Unutarnja visina škopca | 15 mm |
| Unutrašnja širina škopca | 41 mm |
| Dužina | 69.3 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.