Sygonix SY-6872552 zaključavanje 562 mm žuta
- Kataloški br:
- 3436276 - 62
- Oznaka:
- SY-6872552
- EAN:
- 4064161482590
- Kataloški br:
- 3436276 - 62
- Oznaka:
- SY-6872552
- EAN:
- 4064161482590
Sygonix SY-6872552 zaključavanje 562 mm žuta
335.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
335.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zaključavanje |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š) 404 mm x 562 mm |
| Težina | 3.4 kg |
| Boja | žuta |
| Širina | 562 mm |
| Dužina | 404 mm |
| Dubina | 70 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.