Sygonix SY-6872668 lokot 38 mm različito zatvaranje zaključavanje s ključem
- Kataloški br:
- 3436334 - 62
- Oznaka:
- SY-6872668
- EAN:
- 4064161481722
- Kataloški br:
- 3436334 - 62
- Oznaka:
- SY-6872668
- EAN:
- 4064161481722
Sygonix SY-6872668 lokot 38 mm različito zatvaranje zaključavanje s ključem
10.90 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
10.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | lokot |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip lokota | zaključavanje s ključem |
| dim. | (Š x V) 38 mm x 83 mm |
| Težina | 60 g |
| Mehanizam zatvaranja | različito zatvaranje |
| Širina | 38 mm |
| Unutarnja visina škopca | 38 mm |
| Unutrašnja širina škopca | 20 mm |
| Visina | 83 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.