Sygonix SY-6872680 zaključavanje 28.9 mm crvena
- Kataloški br:
- 3436340 - 62
- Oznaka:
- SY-6872680
- EAN:
- 4064161482705
- Kataloški br:
- 3436340 - 62
- Oznaka:
- SY-6872680
- EAN:
- 4064161482705
Sygonix SY-6872680 zaključavanje 28.9 mm crvena
10.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
10.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zaključavanje |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š) 51 mm x 28.9 mm |
| Materijal | poliamid |
| Težina | 19 g |
| Boja | crvena |
| Širina | 28.9 mm |
| Dužina | 51 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.