Sygonix SY-6879924 strop, zid detektor prisutnosti 180 °, 360 ° relej bijela
- Kataloški br:
- 3439962 - 62
- Oznaka:
- SY-6879924
- EAN:
- 4064161487472
- Kataloški br:
- 3439962 - 62
- Oznaka:
- SY-6879924
- EAN:
- 4064161487472
Sygonix SY-6879924 strop, zid detektor prisutnosti 180 °, 360 ° relej bijela
39.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
39.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Omogućuje precizno otkrivanje pokreta u prostoriji, kao i otkrivanje osoba koje se odmaraju
- Detektira pokrete disanja ljudi u radijusu do 4 m (kada je montiran na strop) i do 6 m udaljenosti (kada je montiran na zid)
- Može se ugraditi u zatvoreno, nemetalno kućište svjetiljke
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | detektor prisutnosti |
| Kut pokrivenosti | 180 °360 ° |
| Maks. domet | 8 m |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| Vrsta montaže | strop zid |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Tip preklopnog kontakta | relej |
| Promjena učinka (štedljive žarulje) | 300 W |
| Sklopni učinak (žarulja) | 1200 W |
| Kapacitet prebacivanja (LED svjetiljka) | 300 W |
| Boja | bijela |
| Dužina | 93 mm |
| Širina | 45 mm |
| Visina | 25 mm |
| dim. | (D x Š x V) 93 x 45 x 25 mm |
| Težina | 55 g |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Detektor prisutnosti mikrovalova
- RF sustav: 24 GHz CW radar, ISM pojas
- Preklopna snaga do 1200 W
- Pogodno za žarulje sa žarnom niti, štedne žarulje i LED svjetla
- Kut detekcije: 180° / 360°
- Domet detekcije: maks. radijus od 4 m (montaža na strop), maks. 6 m (montaža na zid)
Opseg isporuke
- Detektor prisutnosti mikrovalova
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.