Sygonix SY-6879926 transponderska kartica MIFARE kartica 13.56 MHz, neprepisiva
- Kataloški br:
- 3439963 - 62
- Oznaka:
- SY-6879926
- EAN:
- 4064161486321
- Kataloški br:
- 3439963 - 62
- Oznaka:
- SY-6879926
- EAN:
- 4064161486321
Sygonix SY-6879926 transponderska kartica MIFARE kartica 13.56 MHz, neprepisiva
2.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- MIFARE Classic® 1K čip, kapacitet pohrane 1024 bajta (1 K)
- Frekvencija: 13,56 MHz.
- ISO14443A
- Samo za čitanje
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | transponderska kartica |
| dim. | (Š x V x D) 55 x 85 x 1 mm |
| Određene značajke | MIFARE kartica 13.56 MHz, neprepisiva |
| Boja | bijela |
| Širina | 55 mm |
| Visina | 85 mm |
| Dubina | 1 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- MIFARE kartica
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.