Sygonix SY-6879940 kod tipkovnica s RFID površinska ugradnja 12 V/DC, 18 V/DC IP66 s osvijetljenom tipkovnicom
- Kataloški br:
- 3439970 - 62
- Oznaka:
- SY-6879940
- EAN:
- 4064161486390
- Kataloški br:
- 3439970 - 62
- Oznaka:
- SY-6879940
- EAN:
- 4064161486390
Sygonix SY-6879940 kod tipkovnica s RFID površinska ugradnja 12 V/DC, 18 V/DC IP66 s osvijetljenom tipkovnicom
135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Pristup putem PIN-a / kartice / kartice + PIN-a
- Kapacitet korisnika: 1000 korisnika (990 redovnih korisnika + 10 gostujućih korisnika)
- Podržava MIFARE kartice od 13,56 MHz
- Podržava Android telefone s NFC-om
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kod tipkovnica s RFID |
| Radni napon | 12 V/DC18 V/DC |
| Vrsta montaže | površinska ugradnja |
| Potaknuto | brojčani kodi transponderu za pametni telefon |
| Br. (kod-znamenke/-kombinacije) | 1000 |
| LED | 1 kom. |
| Vrsta zaštite | IP66 |
| Težina | 470 g |
| dim. | (Š x V x D) 76 x 120 x 25 mm |
| Određene značajke | s osvijetljenom tipkovnicom |
| Boja | srebrna crna |
| Širina | 76 mm |
| Visina | 120 mm |
| Dubina | 25 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Metalno kućište otporno na vandalizam
- Osvijetljena tipkovnica
- Programabilni relejni izlaz
- Višebojni LED zaslon
- Alarm za neovlašteno korištenje
- Funkcija držanja otvorenim
- Vrsta zaštite IP66
Opseg isporuke
- Jedinica za kontrolu pristupa
- 2x vijci
- 1x Dubina
- Torx ključ
- dioda
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.