Sygonix SY-6879948 transponder 10-dijelni komplet MIFARE privjesak za ključeve 13.56 MHz, prepisiv
- Kataloški br:
- 3439974 - 62
- Oznaka:
- SY-6879948
- EAN:
- 4064161486437
- Kataloški br:
- 3439974 - 62
- Oznaka:
- SY-6879948
- EAN:
- 4064161486437
Sygonix SY-6879948 transponder 10-dijelni komplet MIFARE privjesak za ključeve 13.56 MHz, prepisiv
29.90 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
29.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- MIFARE Classic® 1K čip, kapacitet pohrane 1024 bajta (1K)
- Frekvencija: 13,56 MHz.
- ISO14443A
- Za čitanje i prepisivanje
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | transponder |
| dim. | (Š x V x D) 32 x 40 x 4 mm |
| Određene značajke | MIFARE privjesak za ključeve 13.56 MHz, prepisiv |
| Boja | crna |
| Širina | 32 mm |
| Visina | 40 mm |
| Dubina | 4 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- 10x MIFARE privjesci za ključeve
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.