Sygonix SY-6879952 transponderska kartica 10-dijelni komplet EM kartica 125 kHz, prepisiva
- Kataloški br:
- 3439976 - 62
- Oznaka:
- SY-6879952
- EAN:
- 4064161486451
- Kataloški br:
- 3439976 - 62
- Oznaka:
- SY-6879952
- EAN:
- 4064161486451
Sygonix SY-6879952 transponderska kartica 10-dijelni komplet EM kartica 125 kHz, prepisiva
34.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
34.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- EM kartica s T5577 čipovima
- Frekvencija: 125 kHz
- Za čitanje i prepisivanje
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | transponderska kartica |
| dim. | (Š x V x D) 55 x 85 x 1 mm |
| Određene značajke | EM kartica 125 kHz, prepisiva |
| Boja | bijela |
| Širina | 55 mm |
| Visina | 85 mm |
| Dubina | 1 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- 10x transponderska kartica
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.