Sygonix SY-6879954 transponder EM privjesak za ključeve 125 kHz, prepisiv
- Kataloški br:
- 3439977 - 62
- Oznaka:
- SY-6879954
- EAN:
- 4064161486468
- Kataloški br:
- 3439977 - 62
- Oznaka:
- SY-6879954
- EAN:
- 4064161486468
Sygonix SY-6879954 transponder EM privjesak za ključeve 125 kHz, prepisiv
3.30 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- EM kartica s T5577 čipovima
- Frekvencija: 125 kHz
- Za čitanje i prepisivanje
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | transponder |
| dim. | (Š x V x D) 32 x 40 x 4 mm |
| Određene značajke | EM privjesak za ključeve 125 kHz, prepisiv |
| Boja | plava boja |
| Širina | 32 mm |
| Visina | 40 mm |
| Dubina | 4 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Privjesak za transponder
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.