Sygonix SY-6888062 sustav pristupa otiskom prsta/RFID nadžbukna 12 V/DC s osvijetljenom tipkovnicom
- Kataloški br:
- 3444031 - 62
- Oznaka:
- SY-6888062
- EAN:
- 4064161487731
- Kataloški br:
- 3444031 - 62
- Oznaka:
- SY-6888062
- EAN:
- 4064161487731
Sygonix SY-6888062 sustav pristupa otiskom prsta/RFID nadžbukna 12 V/DC s osvijetljenom tipkovnicom
225.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
225.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dva načina programiranja: lokalno i putem TCP/IP web preglednika
- Inovativno programiranje putem LAN veze omogućuje praktično postavljanje i upravljanje vrstama pristupa, rasporedima i drugim postavkama konfiguracije putem računala, tableta ili pametnog telefona.
- Jednostavno i intuitivno sučelje web preglednika za jednostavnu konfiguraciju
- Dodatni softver za programiranje korisnika više uređaja istovremeno
- Pristup putem PIN-a/kartice/otiska prsta
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sustav pristupa otiskom prsta/RFID |
| Radni napon | 12 V/DC |
| Vrsta montaže | nadžbukna |
| Potaknuto | otisak prsta brojčani kodi transponderu |
| Br. (kod-znamenke/-kombinacije) | 1000 |
| Težina | 200 g |
| dim. | (Š x V x D) 100 x 150 x 40 mm |
| Određene značajke | s osvijetljenom tipkovnicom |
| Funkcija | računalno sučelje |
| Boja | srebrna crna |
| Širina | 100 mm |
| Visina | 150 mm |
| Dubina | 40 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Zaključavanje tipkovnice s dodirnim upravljanjem i osvjetljenjem tipkovnice
- 1000 korisnika
- Potpuno elektronički relej s jednim izlazom
- Radi na 12 VDC, kompatibilan s električnim bravama na vratima sa sigurnosnim ili zaštićenim sustavom.
- Jednokratni kodovi/kodovi za posjetitelje
- Snimanje pristupa i alarma
- Praćenje vremena pomoću dnevnika web preglednika
- Wiegand izlaz
- Ulaz senzora vrata za generiranje alarma
- Ulaz za izlazni signal
- Gumb za zvono na vratima
- Podržava ISO14443 A/B kartice (MIFARE Classic, MIFARE Ultralight, MIFARE DESFire, NFC)
Opseg isporuke
- Brava s kodom
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.