Sygonix SY-6888064 brava s kodom površinska ugradnja 12 V DC/AC, 24 V DC/AC IP65 s osvijetljenom tipkovnicom
- Kataloški br:
- 3444032 - 62
- Oznaka:
- SY-6888064
- EAN:
- 4064161486543
- Kataloški br:
- 3444032 - 62
- Oznaka:
- SY-6888064
- EAN:
- 4064161486543
Sygonix SY-6888064 brava s kodom površinska ugradnja 12 V DC/AC, 24 V DC/AC IP65 s osvijetljenom tipkovnicom
255.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
255.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dva načina programiranja: lokalno i putem TCP/IP web preglednika
- Inovativno programiranje putem LAN veze omogućuje praktično postavljanje i upravljanje vrstama pristupa, rasporedima i drugim postavkama konfiguracije putem računala, tableta ili pametnog telefona.
- Jednostavno i intuitivno sučelje web preglednika za jednostavnu konfiguraciju
- Dodatni softver za programiranje korisnika više uređaja istovremeno
- Pristup putem lozinke
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | brava s kodom |
| Radni napon | 12 V DC/AC24 V DC/AC |
| Vrsta montaže | površinska ugradnja |
| Potaknuto | brojčani kodi |
| Br. (kod-znamenke/-kombinacije) | 1000 |
| LED | 3 kom. |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Težina | 520 g |
| dim. | (Š x V x D) 79 x 125 x 54 mm |
| Određene značajke | s osvijetljenom tipkovnicom |
| Funkcija | računalno sučelje |
| Boja | srebrna crna |
| Širina | 79 mm |
| Visina | 125 mm |
| Dubina | 54 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Osvijetljena tipkovnica
- Metalno kućište sa zaštitom od vandalizma
- 1000 korisnika
- NC i NO relejni izlazi
- Radi na 12-24 V AC ili DC, kompatibilan s električnim bravama na vratima sa sigurnosnim ili zaštićenim sustavom.
- Jednokratni kodovi/kodovi za posjetitelje
- Snimanje pristupa i alarma
- Praćenje vremena pomoću dnevnika web preglednika
- Wiegand izlaz
- Ulaz senzora vrata za generiranje alarma
- Ulaz za izlazni signal
- IP65
Opseg isporuke
- Brava s kodom
- Materijal za pričvršćivanje
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.