Targus AWU100205GL stalak za prijenosno računalo podesiv po visini, USB-Hub funkcija
Kataloški br:
Oznaka:
AWU100205GL
Oznaka:
AWU100205GL
Main product image
1/11
Izdvojeno & Detalji
  • Robustan stalak za prijenosno računalo s ugrađenim USB čvorištem, sklopivi do kompaktne veličine (10" x 2,5" x 7/8") idealan za današnje hibridne radnike koji putuju s mjesta na drugo
  • Izrađen od visokokvalitetnog aluminija s visokom redukcijom topline. Svestran i univerzalan, podržava većinu prijenosnih uređaja od 10" do 15,6".
  • Proširite USB-C priključak prijenosnog računala na 4 USB-A priključka (3.2 Gen 1) jednim kabelom
  • 4x USB-A podržava brz prijenos podataka od 5 Gbps, idealno za vanjske flash diskove
  • USB-A priključci podržavaju punjenje dodatne opreme ili pametnih uređaja s najviše 1,5 A (4 USB-A priključci dijele najviše 15 W)
  • USB-C priključak ispod postolja nudi pregledno upravljanje kabelom za napajanje i podržava Power Delivery 3.0 s prolazom snage od 100 W. Podijelite 100 W snage između prijenosnih uređaja putem USB-C kabela i drugih uređaja putem USB-A i podatkovnih priključaka.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Hlađenjestalak za prijenosno računalo
Određene značajkepodesiv po visini
USB-Hub funkcija
prikladno za25,4 cm (10")
25,7 cm (10,1")
25,9 cm (10,2")
26,7 cm (10,5")
26,9 cm (10,6")
27,9 cm (11")
29,5 cm (11,6")
30,5 cm (12")
30,7 cm (12,1")
31,0 cm (12,2")
31,2 cm (12,3")
31,8 cm (12,5")
32,8 cm (12,9")
33,0 cm (13")
33,8 cm (13,3")
34,3 cm (13,5")
35,6 cm (14")
35,8 cm (14,1")
38,1 cm (15")
39,1 cm (15,4")
39,6 cm (15,6")
Materijalaluminij
Težina360 g
Širina62 mm
Visina27 mm
Dužina260 mm
Bojasrebrna
dim.(D x Š x V) 260 x 62 x 27 mm