Terra 2465W LCD zaslon Energetska učinkovitost 2021 D (A - G) 60.5 cm (23.8 palac) 1920 x 1080 piksel 16:9 5 ms HDMI™, D
- Kataloški br:
- 3412316 - 62
- Oznaka:
- 3030222
- EAN:
- 4039407077243
- Kataloški br:
- 3412316 - 62
- Oznaka:
- 3030222
- EAN:
- 4039407077243
Terra 2465W LCD zaslon Energetska učinkovitost 2021 D (A - G) 60.5 cm (23.8 palac) 1920 x 1080 piksel 16:9 5 ms HDMI™, D
730.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
730.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 60.5 cm (23.8 palac) Full HD, 1920 x 1080 piksel;Vrijeme reakcije: 5 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): D (A - G)Sučelja: HDMI™, DisplayPort, utičnica za slušalice, USB-C®;redukcija plavog svjetla, Flicker Free tehnologija, Kensington brava, nagibni, ugređeni zvučnici, VESA nosač 100 x 100 mm, priključak za slušalice, okreće se na format portreta (pivot), podesiva visina, okretni
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LCD zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 1920 x 1080 piksel |
| Zaslon (cm) | 60.5 cm |
| Zaslon (inči) | 23.8 palac |
| Zaslon (inči) | 24 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | IPS LCD |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| frekvencija slike | 100 Hz |
| Vrijeme reakcije | 5 ms |
| Svjetloća | 250 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 30000000 : 1 |
| Razmak piksela | 0.275 mm |
| Boja | bijela |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort utičnica za slušalice USB-C® |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Određene značajke | redukcija plavog svjetla Flicker Free tehnologija Kensington brava nagibni ugređeni zvučnici VESA nosač 100 x 100 mm priključak za slušalice okreće se na format portreta (pivot) podesiva visina okretni |
| Glazbena snaga (maks.) | 2 W |
| Nagibni kut | -5/+20 |
| Podešavanje visine | 120 mm |
| Kut rotacije | 90 ° |
| Zakretni kut | 45 ° |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Premaz zaslona | mat antirefleksno |
| Širina | 538 mm |
| Visina | 487 mm |
| Dubina | 202 mm |
| Težina | 4.4 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 538 x 487 x 202 mm |
| Postavljanje položaja zaslona | nagib visina Pivot (rotacija) okretanje |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Vrsta prikaza | LED pozadinsko osvjetljenje |
| Područje primjene | ured home |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | D (A - G) |
| Zaslon | 60.5 cm (23.8 palac) |
| Razlučivost zaslona | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 60.5 cm |
| Godišnja potrošnja energije | 14 kWh/godišnje |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 14 W |
| Izlaz za slušalice | da |
| Težina (bez stalka) | 2.7 kg |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| VESA montaža | da |
| Podešavanje visine | da |
| Ugrađeno USB čvorište | ne |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Pivot | da |
| Tehnologija bez treperenja | da |
| Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati | 14 kWh |
| HDMI | da |
| HDCP | da |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Okretanje | da |
| Plug and Play (podrška za automatsko prepoznavanje uređaja) | da |
| Podešavanje nagiba | da |
Opis
Opis
Inovativni LCD zaslon u bijelom dizajnu vrhunac je u reprezentativnim prostorima poput recepcija, liječničkih ordinacija, klinika itd. Dizajn bez prednjeg okvira smanjuje udaljenost između slike i vanjskog ruba uređaja na samo nekoliko milimetara. IPS tehnologija panela osigurava kvalitetu slike na najvišoj razini s briljantnom reprodukcijom boja, posebno širokim kutovima gledanja i izvrsnim vrijednostima kontrasta.
Kontinuirano LED pozadinsko osvjetljenje (Flicker Free) i integrirani filter plavog svjetla (Hardware Low Blue Light) smanjuju naprezanje očiju i omogućuju udoban rad čak i tijekom intenzivne upotrebe. Zajedno s visoko učinkovitim vanjskim visokokvalitetnim napajanjem, uređaj postiže visoku energetsku učinkovitost i osigurava ekološki prihvatljiv rad i niske troškove energije.
Overdrive tehnologija, brzina osvježavanja od 100 Hz i Adaptive Sync osiguravaju posebno glatki prikaz pokretnih slika.
HDMI, DisplayPort i USB-C priključci osiguravaju optimalan prijenos signala i kompatibilnost te podržavaju digitalno upravljanje unutarnjim zvučnicima. Uređaj ima priključak za slušalice za nesmetano uživanje u slušanju.
Antirefleksna površina zaslona nudi maksimalnu fleksibilnost u pogledu mjesta ugradnje i sprječava dosadne refleksije čak i u nepovoljnim uvjetima osvjetljenja.
Višenamjenski stalak s podešavanjem visine i nagiba, kao i funkcijama rotacije i okretanja omogućuje brzu ergonomsku prilagodbu bilo kojem radnom mjestu. Osim toga, uređaj se može montirati na razne zidne, stolne ili stropne nosače pomoću VESA nosača. Za zaštitu od krađe, model ima utor za mehaničke brave (Kensington brava).
Za rad u medicinskom području (MPG), isporučeno napajanje može se zamijeniti zasebno dostupnim MPG stolnim napajanjem.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Kontinuirano LED pozadinsko osvjetljenje (Flicker Free) i integrirani filter plavog svjetla (Hardware Low Blue Light) smanjuju naprezanje očiju i omogućuju udoban rad čak i tijekom intenzivne upotrebe. Zajedno s visoko učinkovitim vanjskim visokokvalitetnim napajanjem, uređaj postiže visoku energetsku učinkovitost i osigurava ekološki prihvatljiv rad i niske troškove energije.
Overdrive tehnologija, brzina osvježavanja od 100 Hz i Adaptive Sync osiguravaju posebno glatki prikaz pokretnih slika.
HDMI, DisplayPort i USB-C priključci osiguravaju optimalan prijenos signala i kompatibilnost te podržavaju digitalno upravljanje unutarnjim zvučnicima. Uređaj ima priključak za slušalice za nesmetano uživanje u slušanju.
Antirefleksna površina zaslona nudi maksimalnu fleksibilnost u pogledu mjesta ugradnje i sprječava dosadne refleksije čak i u nepovoljnim uvjetima osvjetljenja.
Višenamjenski stalak s podešavanjem visine i nagiba, kao i funkcijama rotacije i okretanja omogućuje brzu ergonomsku prilagodbu bilo kojem radnom mjestu. Osim toga, uređaj se može montirati na razne zidne, stolne ili stropne nosače pomoću VESA nosača. Za zaštitu od krađe, model ima utor za mehaničke brave (Kensington brava).
Za rad u medicinskom području (MPG), isporučeno napajanje može se zamijeniti zasebno dostupnim MPG stolnim napajanjem.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Dizajn bez okvira
- IPS tehnologija panela
- LED pozadinsko osvjetljenje bez treperenja
- Trajno hardversko nisko plavo svjetlo (nije potrebno podešavanje, nema efekta promjene boje)
- Vanjsko napajanje (12 V ± 5 %, 2,5 A, 5,5/2,5 mm utikač)
- Moguć rad u medicinskom sektoru (MPG)
- DICOM način rada slike za optimiziran prikaz slikovnog sadržaja iz medicinskog područja (nekalibrirano / nije odobreno za dijagnostičke svrhe)
- Intuitivno upravljanje putem upravljačkog gumba
- USB-C priključak za prijenos zvuka i videa
- Frekvencija osvježavanja od 100 Hz
- Adaptivna sinkronizacija
- Višenamjenski stalak s funkcijom okretanja, podešavanjem visine (120 mm), nagibom (-5° do 20°) i funkcijom horizontalnog okretanja (45° lijevo + 45° desno)
- Mogućnost rada s više računala (1x USB-C, 1x HDMI, 1x DisplayPort, prebacivanje kombinacijom tipki)
- Integriran zvučnik
- Nosač za VESA montažu
- Nosač za protuprovalni uređaj
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Komentar
HDMI je registrirani zaštitni znak tvrtke HDMI Licensing L.L.C.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)