Terra 2727W LCD zaslon Energetska učinkovitost 2021 E (A - G) 68.6 cm (27 palac) 1920 x 1080 piksel 16:9 5 ms HDMI™, Dis
- Kataloški br:
- 3412311 - 62
- Oznaka:
- 3030229
- EAN:
- 4039407077700
- Kataloški br:
- 3412311 - 62
- Oznaka:
- 3030229
- EAN:
- 4039407077700
Terra 2727W LCD zaslon Energetska učinkovitost 2021 E (A - G) 68.6 cm (27 palac) 1920 x 1080 piksel 16:9 5 ms HDMI™, Dis
370.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
370.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 68.6 cm (27 palac) Full HD, 1920 x 1080 piksel;Vrijeme reakcije: 5 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): E (A - G)Sučelja: HDMI™, DisplayPort, USB-C®;redukcija plavog svjetla, Flicker Free tehnologija, Kensington brava, nagibni, ugređeni zvučnici, VESA nosač 100 x 100 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LCD zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 1920 x 1080 piksel |
| Zaslon (cm) | 69 cm |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | VA LCD |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| frekvencija slike | 100 Hz |
| Vrijeme reakcije | 5 ms |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 80000000 : 1 |
| Razmak piksela | 0.311 mm |
| Boja | crna |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort USB-C® |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Određene značajke | redukcija plavog svjetla Flicker Free tehnologija Kensington brava nagibni ugređeni zvučnici VESA nosač 100 x 100 mm |
| Glazbena snaga (maks.) | 2 W |
| Nagibni kut | -5/+20 |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Premaz zaslona | mat antirefleksno |
| Adaptive-Sync tehnologija | AMD FreeSync |
| Širina | 613 mm |
| Visina | 451 mm |
| Dubina | 216 mm |
| Težina | 3.9 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 613 x 451 x 216 mm |
| Postavljanje položaja zaslona | nagib |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Vrsta prikaza | LED pozadinsko osvjetljenje |
| Područje primjene | ured home |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| Zaslon | 68.6 cm (27 palac) |
| Razlučivost zaslona | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Godišnja potrošnja energije | 20 kWh/godišnje |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 20 W |
| Podešavanje visine | ne |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati | 20 kWh |
| HDMI | da |
| HDCP | da |
| Plug and Play (podrška za automatsko prepoznavanje uređaja) | da |
Opis
Opis
Posebno ravan dizajn TERRA LCD/LED 2727W čini zaslon vizualnim vrhuncem na svakom radnom mjestu. VA panel nudi korisniku visoku vjernost boja, izvrsne vrijednosti kontrasta i široke kutove gledanja.
Ploča bez okvira rezultira vrlo malim bočnim marginama. To daje zaslonu posebno tanak i inovativan dizajn te minimizira udaljenost između radnih površina u načinu rada s više zaslona.
LED pozadinsko osvjetljenje bez treperenja osigurava najnižu potrošnju energije uz visoku svjetlinu i jednoliko osvjetljenje. Za rad bez umora, zaslon ima filter plavog svjetla koji smanjuje spektar boja u rasponu od 415 do 455 nanometara i smanjuje naprezanje očiju. Overdrive tehnologija, brzina osvježavanja od 100 Hz i AMD FreeSync™ osiguravaju posebno glatko prikazivanje videozapisa i igara.
USB-C priključak proširuje mogućnosti povezivanja kako bi uključio izravnu vezu s prijenosnim računalima, tabletima ili osobnim računalima, pod uvjetom da njihova USB-C sučelja podržavaju prijenos videa i zvuka.
Antirefleksna površina zaslona, lako održavano mat crno kućište, držač za uređaj protiv krađe i integrirani, digitalno kontrolirani zvučnici dodatne su značajke. Osim toga, uređaj može istovremeno raditi s do tri izvora signala (1x HDMI, 1x DisplayPort, 1x USB-C), koji se mogu prebacivati jednostavnom kombinacijom tipki na zaslonu.
VESA nosač omogućuje optimalno pozicioniranje na raznim zidnim, stolnim ili stropnim nosačima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ploča bez okvira rezultira vrlo malim bočnim marginama. To daje zaslonu posebno tanak i inovativan dizajn te minimizira udaljenost između radnih površina u načinu rada s više zaslona.
LED pozadinsko osvjetljenje bez treperenja osigurava najnižu potrošnju energije uz visoku svjetlinu i jednoliko osvjetljenje. Za rad bez umora, zaslon ima filter plavog svjetla koji smanjuje spektar boja u rasponu od 415 do 455 nanometara i smanjuje naprezanje očiju. Overdrive tehnologija, brzina osvježavanja od 100 Hz i AMD FreeSync™ osiguravaju posebno glatko prikazivanje videozapisa i igara.
USB-C priključak proširuje mogućnosti povezivanja kako bi uključio izravnu vezu s prijenosnim računalima, tabletima ili osobnim računalima, pod uvjetom da njihova USB-C sučelja podržavaju prijenos videa i zvuka.
Antirefleksna površina zaslona, lako održavano mat crno kućište, držač za uređaj protiv krađe i integrirani, digitalno kontrolirani zvučnici dodatne su značajke. Osim toga, uređaj može istovremeno raditi s do tri izvora signala (1x HDMI, 1x DisplayPort, 1x USB-C), koji se mogu prebacivati jednostavnom kombinacijom tipki na zaslonu.
VESA nosač omogućuje optimalno pozicioniranje na raznim zidnim, stolnim ili stropnim nosačima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Dizajn bez okvira
- Tehnologija VA panela
- Frekvencija osvježavanja od 100 Hz
- AMD FreeSync™
- USB-C priključak za prijenos zvuka i videa
- LED pozadinsko osvjetljenje bez treperenja
- Trajno hardversko nisko plavo svjetlo (nije potrebno podešavanje, nema efekta promjene boje)
- Vanjsko napajanje (12 V ± 5 %, 3,33 A, 5,5/2,5 mm konektor)
- Moguć rad u medicinskom sektoru (MPG)
- Mogućnost rada s više računala (1x USB-C, 1x HDMI, 1x DisplayPort, prebacivanje kombinacijom tipki)
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Komentar
HDMI je registrirani zaštitni znak tvrtke HDMI Licensing L.L.C.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)