Terra 2748W LCD zaslon
- Kataloški br:
- 3412314 - 62
- Oznaka:
- 3030239
- EAN:
- 4039407082070
- Kataloški br:
- 3412314 - 62
- Oznaka:
- 3030239
- EAN:
- 4039407082070
Terra 2748W LCD zaslon
685.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
685.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 68.6 cm (27 palac) Full HD, 1920 x 1080 piksel;Vrijeme reakcije: 5 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): E (A - G)Sučelja: HDMI™, DisplayPort, USB-C®, utičnica za slušalice;redukcija plavog svjetla, Flicker Free tehnologija, Kensington brava, nagibni, ugređeni zvučnici, VESA nosač 100 x 100 mm, priključak za slušalice
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LCD zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 1920 x 1080 piksel |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | IPS LCD |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| frekvencija slike | 100 Hz |
| Vrijeme reakcije | 5 ms |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 30000000 : 1 |
| Razmak piksela | 0.311 mm |
| Boja | crna |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort USB-C® utičnica za slušalice |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Određene značajke | redukcija plavog svjetla Flicker Free tehnologija Kensington brava nagibni ugređeni zvučnici VESA nosač 100 x 100 mm priključak za slušalice |
| Glazbena snaga (maks.) | 2 W |
| Nagibni kut | -5/+20 |
| Potrošnja energije StandBy | 0.2 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Premaz zaslona | mat antirefleksno |
| Adaptive-Sync tehnologija | AMD FreeSync |
| Širina | 612 mm |
| Visina | 531 mm |
| Dubina | 210 mm |
| Težina | 4.5 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 612 x 531 x 210 mm |
| Postavljanje položaja zaslona | nagib |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Vrsta prikaza | LED pozadinsko osvjetljenje |
| Područje primjene | ured home |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| Zaslon | 68.6 cm (27 palac) |
| Razlučivost zaslona | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Godišnja potrošnja energije | 19 kWh/godišnje |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.2 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 19 W |
| Nereflektujući ekran | da |
| Izlaz za slušalice | da |
| Težina (bez stalka) | 4.1 kg |
| Širina (bez stalka) | 612 mm |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| VESA montaža | da |
| DDC/CI | da |
| Podešavanje visine | da |
| NVIDIA G-SYNC | ne |
| Ugrađeno USB čvorište | ne |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Pivot | da |
| AMD FreeSync | ne |
| Tehnologija bez treperenja | da |
| Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati | 19 kWh |
| HDMI | da |
| HDCP | da |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Ugrađena kamera | ne |
Opis
Opis
Atraktivan zaslon modernog dizajna bez prednjeg okvira i smanjenih bočnih rubova osigurava manje vanjske dimenzije i elegantan izgled na svakom stolu. U načinu rada s dva zaslona, razmak između radnih površina je samo mali.
Zahvaljujući IPS tehnologiji panela, zaslon nudi visoke vrijednosti kontrasta, izvrsnu reprodukciju boja i posebno široke kutove gledanja. Overdrive tehnologija, brzina osvježavanja od 100 Hz i AMD FreeSync™ osiguravaju posebno glatko prikazivanje videozapisa i igara.
Energetski učinkovito LED pozadinsko osvjetljenje bez treperenja ima optički filter koji značajno smanjuje plavi spektar boja u rasponu od 415 do 455 nanometara i smanjuje naprezanje očiju. Preostali RGB raspon je u potpunosti prikazan, tako da nema izobličenja boja. To znači da je značajka dostupna i za aplikacije poput uređivanja videa ili slika, gdje se prethodno korišteno softversko smanjenje cijele plave komponente boje s rezultirajućim nijansom boje nije moglo koristiti.
Uz HDMI i DisplayPort, USB-C sučelje nudi još jednu mogućnost povezivanja za izravno povezivanje s prijenosnim računalima, tabletima ili računalima, pod uvjetom da ti izvori signala podržavaju prijenos videa putem USB-C priključka. Integrirani zvučnici se također digitalno kontroliraju putem HDMI-ja, DisplayPorta ili USB-C priključka.
Zahvaljujući VESA nosaču od 100 mm, zaslon se može pričvrstiti na razne zidne nosače ili višenamjenske stalke. Nadalje, moguća je izravna montaža mikro računala, mini računala, tankih klijenata ili nettopa na stražnju stranu uređaja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Zahvaljujući IPS tehnologiji panela, zaslon nudi visoke vrijednosti kontrasta, izvrsnu reprodukciju boja i posebno široke kutove gledanja. Overdrive tehnologija, brzina osvježavanja od 100 Hz i AMD FreeSync™ osiguravaju posebno glatko prikazivanje videozapisa i igara.
Energetski učinkovito LED pozadinsko osvjetljenje bez treperenja ima optički filter koji značajno smanjuje plavi spektar boja u rasponu od 415 do 455 nanometara i smanjuje naprezanje očiju. Preostali RGB raspon je u potpunosti prikazan, tako da nema izobličenja boja. To znači da je značajka dostupna i za aplikacije poput uređivanja videa ili slika, gdje se prethodno korišteno softversko smanjenje cijele plave komponente boje s rezultirajućim nijansom boje nije moglo koristiti.
Uz HDMI i DisplayPort, USB-C sučelje nudi još jednu mogućnost povezivanja za izravno povezivanje s prijenosnim računalima, tabletima ili računalima, pod uvjetom da ti izvori signala podržavaju prijenos videa putem USB-C priključka. Integrirani zvučnici se također digitalno kontroliraju putem HDMI-ja, DisplayPorta ili USB-C priključka.
Zahvaljujući VESA nosaču od 100 mm, zaslon se može pričvrstiti na razne zidne nosače ili višenamjenske stalke. Nadalje, moguća je izravna montaža mikro računala, mini računala, tankih klijenata ili nettopa na stražnju stranu uređaja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Dizajn bez okvira
- IPS tehnologija panela
- LED pozadinsko osvjetljenje bez treperenja
- Trajno hardversko nisko plavo svjetlo (nije potrebno podešavanje, nema efekta promjene boje)
- Frekvencija osvježavanja od 100 Hz
- AMD FreeSync™
- USB-C priključak za prijenos zvuka i videa
- Mogućnost rada s više računala (1x USB-C, 1x HDMI, 1x DisplayPort, prebacivanje kombinacijom tipki)
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Komentar
HDMI je registrirani zaštitni znak tvrtke HDMI Licensing L.L.C.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)