Terra 2772W LCD zaslon Energetska učinkovitost 2021 D (A - G) 68.6 cm (27 palac) 2560 x 1440 piksel 16:9 5 ms HDMI™, Dis
- Kataloški br:
- 3412309 - 62
- Oznaka:
- 3030223
- EAN:
- 4039407077250
- Kataloški br:
- 3412309 - 62
- Oznaka:
- 3030223
- EAN:
- 4039407077250
Terra 2772W LCD zaslon Energetska učinkovitost 2021 D (A - G) 68.6 cm (27 palac) 2560 x 1440 piksel 16:9 5 ms HDMI™, Dis
935.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
935.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 68.6 cm (27 palac) WQHD, 2560 x 1440 piksel;Vrijeme reakcije: 5 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): D (A - G)Sučelja: HDMI™, DisplayPort, USB-C®, utičnica za slušalice;redukcija plavog svjetla, Flicker Free tehnologija, Kensington brava, nagibni, podesiva visina, priključak za slušalice, ugređeni zvučnici, okretni, VESA nosač 100 x 100 mm, okreće se na format portreta (pivot)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LCD zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 2560 x 1440 piksel |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | IPS LCD |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| frekvencija slike | 75 Hz |
| Vrijeme reakcije | 5 ms |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 30000000 : 1 |
| Razmak piksela | 0.233 mm |
| Boja | crna |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort USB-C® utičnica za slušalice |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Određene značajke | redukcija plavog svjetla Flicker Free tehnologija Kensington brava nagibni podesiva visina priključak za slušalice ugređeni zvučnici okretni VESA nosač 100 x 100 mm okreće se na format portreta (pivot) |
| Glazbena snaga (maks.) | 2 W |
| Nagibni kut | -5/+20 |
| Podešavanje visine | 130 mm |
| Zakretni kut | 45 ° |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Premaz zaslona | mat antirefleksno |
| Adaptive-Sync tehnologija | AMD Adaptive-Sync |
| Širina | 612 mm |
| Visina | 521 mm |
| Dubina | 190 mm |
| Težina | 4.2 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 612 x 521 x 190 mm |
| Postavljanje položaja zaslona | visina nagib okretanje Pivot (rotacija) |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Vrsta prikaza | LED pozadinsko osvjetljenje |
| Područje primjene | ured home |
| Razlučivost zaslona | WQHD |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | D (A - G) |
| Zaslon | 68.6 cm (27 palac) |
| Razlučivost zaslona | WQHD (2560 x 1440 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Godišnja potrošnja energije | 15 kWh/godišnje |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 15 W |
| Izlaz za slušalice | da |
| Širina (bez stalka) | 612 mm |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| VESA montaža | da |
| Podešavanje visine | da |
| Ugrađeno USB čvorište | ne |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Pivot | da |
| Tehnologija bez treperenja | da |
| Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati | 15 kWh |
| HDMI | da |
| HDCP | da |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Okretanje | da |
| Plug and Play (podrška za automatsko prepoznavanje uređaja) | da |
| Podešavanje nagiba | da |
Opis
Opis
Zaslon nudi vrhunske performanse za profesionalne primjene u grafičkim područjima kao što su DTP, CAD/CAM, fotografija te uređivanje videa i slika. Poslovni korisnici će također cijeniti pregled svih važnih informacija i prozora na prvi pogled. S rezolucijom od 2560x1440 piksela, zaslon ima 78 posto više piksela od Full HD zaslona i stoga može prikazati znatno više slikovnog sadržaja s savršenom oštrinom i detaljima slike.
IPS tehnologija panela osigurava izvrsnu reprodukciju boja i vjernost boja, kao i visoke vrijednosti kontrasta i posebno široke kutove gledanja. Visoka svjetlina od 300 cd/m² postiže se izuzetno učinkovitim i LED pozadinskim osvjetljenjem bez treperenja, koje također omogućuje izuzetno visoke vrijednosti dinamičkog kontrasta do 30.000.000:1.
Overdrive tehnologija, brzina osvježavanja od 75 Hz i Adaptive Sync osiguravaju posebno glatko reproduciranje videa i igara. Zaslon ima hardverski filter plavog svjetla kako bi se osiguralo radno okruženje prilagođeno očima.
Audio signal za integrirane zvučnike i priključak za slušalice prenosi se isključivo digitalno putem HDMI-ja, DisplayPorta ili USB-C priključka.
Antirefleksni zaslon i mat kućište koje se lako održava osiguravaju savršen prikaz slike bez dosadnih refleksija, čak i u nepovoljnim uvjetima osvjetljenja.
Priloženi višenamjenski stalak s podešavanjem visine i nagiba, kao i funkcijama okretanja i vrtnje, omogućuje brzu ergonomsku prilagodbu bilo kojem radnom mjestu. Osim toga, uređaj se može montirati na razne zidne, stolne ili stropne nosače pomoću VESA nosača.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
IPS tehnologija panela osigurava izvrsnu reprodukciju boja i vjernost boja, kao i visoke vrijednosti kontrasta i posebno široke kutove gledanja. Visoka svjetlina od 300 cd/m² postiže se izuzetno učinkovitim i LED pozadinskim osvjetljenjem bez treperenja, koje također omogućuje izuzetno visoke vrijednosti dinamičkog kontrasta do 30.000.000:1.
Overdrive tehnologija, brzina osvježavanja od 75 Hz i Adaptive Sync osiguravaju posebno glatko reproduciranje videa i igara. Zaslon ima hardverski filter plavog svjetla kako bi se osiguralo radno okruženje prilagođeno očima.
Audio signal za integrirane zvučnike i priključak za slušalice prenosi se isključivo digitalno putem HDMI-ja, DisplayPorta ili USB-C priključka.
Antirefleksni zaslon i mat kućište koje se lako održava osiguravaju savršen prikaz slike bez dosadnih refleksija, čak i u nepovoljnim uvjetima osvjetljenja.
Priloženi višenamjenski stalak s podešavanjem visine i nagiba, kao i funkcijama okretanja i vrtnje, omogućuje brzu ergonomsku prilagodbu bilo kojem radnom mjestu. Osim toga, uređaj se može montirati na razne zidne, stolne ili stropne nosače pomoću VESA nosača.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Dizajn bez okvira
- IPS tehnologija panela
- WQHD rezolucija (2560x1440)
- USB-C priključak za prijenos zvuka i videa
- Frekvencija osvježavanja od 75 Hz
- Adaptivna sinkronizacija
- Integriran zvučnik
- LED pozadinsko osvjetljenje bez treperenja
- Trajno hardversko nisko plavo svjetlo (nije potrebno podešavanje, nema efekta promjene boje)
- Višenamjenski stalak s funkcijom okretanja, horizontalnom funkcijom okretanja (45° lijevo + 45° desno) i podešavanjem visine (130 mm)
- Mogućnost rada s više računala (1x USB-C, 1x HDMI, 1x DisplayPort, prebacivanje kombinacijom tipki)
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Komentar
HDMI je registrirani zaštitni znak tvrtke HDMI Licensing L.L.C.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)