Terra 2775W LCD zaslon Energetska učinkovitost 2021 F (A - G) 68.6 cm (27 palac) 2560 x 1440 piksel 16:9 5 ms HDMI™, Dis
- Kataloški br:
- 3412313 - 62
- Oznaka:
- 3030231
- EAN:
- 4039407077724
- Kataloški br:
- 3412313 - 62
- Oznaka:
- 3030231
- EAN:
- 4039407077724
Terra 2775W LCD zaslon Energetska učinkovitost 2021 F (A - G) 68.6 cm (27 palac) 2560 x 1440 piksel 16:9 5 ms HDMI™, Dis
1,195.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,195.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 68.6 cm (27 palac) WQHD, 2560 x 1440 piksel;Vrijeme reakcije: 5 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): F (A - G)Sučelja: HDMI™, DisplayPort, USB-C®, utičnica za slušalice, RJ45;redukcija plavog svjetla, Flicker Free tehnologija, Kensington brava, nagibni, ugređeni zvučnici, VESA nosač 100 x 100 mm, priključak za slušalice, podesiva visina, okretni, okreće se na format portreta (pivot)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LCD zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 2560 x 1440 piksel |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | IPS LCD |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| frekvencija slike | 75 Hz |
| Vrijeme reakcije | 5 ms |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 30000000 : 1 |
| Stat. omjer kontrasta | 30000000 : 1 |
| Razmak piksela | 0.233 mm |
| Boja | crna |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort USB-C® utičnica za slušalice RJ45 |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj VGA | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Određene značajke | redukcija plavog svjetla Flicker Free tehnologija Kensington brava nagibni ugređeni zvučnici VESA nosač 100 x 100 mm priključak za slušalice podesiva visina okretni okreće se na format portreta (pivot) |
| Glazbena snaga (maks.) | 2 W |
| Nagibni kut | -5/+20 |
| Podešavanje visine | 130 mm |
| Kut rotacije | 90 ° |
| Zakretni kut | 45 ° |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Premaz zaslona | mat antirefleksno |
| Širina | 612 mm |
| Visina | 521 mm |
| Dubina | 190 mm |
| Težina | 7 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 612 x 521 x 190 mm |
| Postavljanje položaja zaslona | nagib visina Pivot (rotacija) okretanje |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Vrsta prikaza | LED pozadinsko osvjetljenje |
| Područje primjene | ured home |
| Razlučivost zaslona | WQHD |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Zaslon | 68.6 cm (27 palac) |
| Razlučivost zaslona | WQHD (2560 x 1440 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Godišnja potrošnja energije | 25 kWh/godišnje |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 25 W |
| Izlaz za slušalice | da |
| Širina (bez stalka) | 612 mm |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| VESA montaža | da |
| DDC/CI | da |
| Podešavanje visine | da |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Pivot | da |
| Tehnologija bez treperenja | da |
| Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati | 25 kWh |
| HDMI | da |
| HDCP | da |
| Okretanje | da |
| Plug and Play (podrška za automatsko prepoznavanje uređaja) | da |
Opis
Opis
Inovativni 27-inčni dizajn zaslona s WQHD rezolucijom, IPS tehnologijom panela, USB-C priključkom i funkcijama priključne stanice
Zbogom zapetljanim kablovima. Sada s DisplayPort izlazom (lančano povezivanje) i gigabitnim RJ45 LAN priključkom
Višenamjenski USB-C priključak sve više postaje standard za brzi prijenos podataka između IT uređaja. Uz visoku brzinu prijenosa, nudi i prijenos slike i zvuka na zaslon, kao i napajanje za spojeno prijenosno računalo ili tablet na kompatibilnim izvorima signala. To znači da je na stolu samo jedan kabel, a mali, otporan na uvrtanje utikač se spaja u trenu. Svi periferni uređaji spojeni na USB 3.0 hub monitora, kao što su miš, tipkovnica, pisač, web kamera, USB stick itd., odmah su ponovno dostupni. Broj USB uređaja koje je moguće spojiti može se jednostavno proširiti korištenjem zasebno dostupnih USB čvorišta.
Prijenos videa i zvuka na zaslon funkcionalno je proširenje USB-C standarda i koristi DisplayPort protokol. Za prijenosna ili osobna računala koja ne podržavaju ovaj video prijenos, TERRA 2775W PV V3 također ima originalni DisplayPort i HDMI priključak. Alternativno se mogu koristiti za paralelno spajanje dodatnih izvora signala, između kojih možete prebacivati jednostavnom kombinacijom tipki na zaslonu.
Za spontani prikaz slika, videozapisa ili podataka, prikladni pametni telefoni ili tableti mogu se izravno spojiti putem USB-C priključka.
Treća verzija TERRA 2775W PV proširena je DisplayPort izlazom, tako da se u radu s dva zaslona signalom može napajati i drugi zaslon (npr. TERRA LCD/LED 2772W PV istog dizajna). RJ45 LAN priključak omogućuje pouzdanu gigabitnu vezu s mrežom. Za spajanje na prijenosno računalo ili tablet, i dalje je dovoljan jedan USB-C kabel.
IPS tehnologija LCD panela osigurava kvalitetu slike na najvišoj razini s visokom vjernošću boja, visokim vrijednostima kontrasta i posebno širokim kutovima gledanja. Trajno aktivni hardverski filter plavog svjetla smanjuje spektar boja, posebno u rasponu od 415 do 455 nanometara, te smanjuje naprezanje očiju u svim primjenama bez ugrožavanja izvrsne reprodukcije boja.
WQHD rezolucija prikazuje 78 posto više piksela od Full HD rezolucije, pružajući izvrsnu oštrinu i detalje slike. Zaslon je stoga posebno prikladan za grafičke primjene, CAD/CAM sektor i za jasnu prezentaciju opsežnih informacija u poslovnom svijetu. Iznimno mali bočni okviri također čine uređaj idealnim za rješenja s više ekrana. Između radnih površina postoji samo mali razmak.
Overdrive tehnologija i brzina osvježavanja od 75 Hz osiguravaju posebno glatko prikazivanje videozapisa i igara.
Visoko učinkovito napajanje zaslona osigurava spojenom prijenosnom računalu ili tabletu do 65 W snage za rad i punjenje baterije. Stvarna prenesena snaga se stalno dogovara između uređaja putem "USB napajanja". Čak i kada je prijenosno računalo ili tablet isključeno, a zaslon u stanju pripravnosti, baterija se nastavlja puniti.
Za optimalan prijenos zvuka, integrirani zvučnici se digitalno kontroliraju putem USB-C, HDMI ili DisplayPort priključaka. Uređaj također ima priključak za slušalice za nesmetano uživanje u slušanju ili za spajanje vanjskih zvučnika.
Kućište u mat crnoj boji koje se lako održava i antirefleksna površina zaslona nude maksimalnu fleksibilnost u pogledu mjesta ugradnje i sprječavaju dosadne refleksije čak i u nepovoljnim uvjetima osvjetljenja.
Višenamjenski stalak s podešavanjem visine i nagiba, kao i funkcijama okretanja i vrtnje, omogućuje brzu ergonomsku prilagodbu svakom radnom mjestu. Osim toga, uređaj se može montirati na razne zidne, stolne ili stropne nosače pomoću VESA nosača. Radi zaštite od krađe, zaslon ima utor za mehaničke brave (Kensington brava).
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Zbogom zapetljanim kablovima. Sada s DisplayPort izlazom (lančano povezivanje) i gigabitnim RJ45 LAN priključkom
Višenamjenski USB-C priključak sve više postaje standard za brzi prijenos podataka između IT uređaja. Uz visoku brzinu prijenosa, nudi i prijenos slike i zvuka na zaslon, kao i napajanje za spojeno prijenosno računalo ili tablet na kompatibilnim izvorima signala. To znači da je na stolu samo jedan kabel, a mali, otporan na uvrtanje utikač se spaja u trenu. Svi periferni uređaji spojeni na USB 3.0 hub monitora, kao što su miš, tipkovnica, pisač, web kamera, USB stick itd., odmah su ponovno dostupni. Broj USB uređaja koje je moguće spojiti može se jednostavno proširiti korištenjem zasebno dostupnih USB čvorišta.
Prijenos videa i zvuka na zaslon funkcionalno je proširenje USB-C standarda i koristi DisplayPort protokol. Za prijenosna ili osobna računala koja ne podržavaju ovaj video prijenos, TERRA 2775W PV V3 također ima originalni DisplayPort i HDMI priključak. Alternativno se mogu koristiti za paralelno spajanje dodatnih izvora signala, između kojih možete prebacivati jednostavnom kombinacijom tipki na zaslonu.
Za spontani prikaz slika, videozapisa ili podataka, prikladni pametni telefoni ili tableti mogu se izravno spojiti putem USB-C priključka.
Treća verzija TERRA 2775W PV proširena je DisplayPort izlazom, tako da se u radu s dva zaslona signalom može napajati i drugi zaslon (npr. TERRA LCD/LED 2772W PV istog dizajna). RJ45 LAN priključak omogućuje pouzdanu gigabitnu vezu s mrežom. Za spajanje na prijenosno računalo ili tablet, i dalje je dovoljan jedan USB-C kabel.
IPS tehnologija LCD panela osigurava kvalitetu slike na najvišoj razini s visokom vjernošću boja, visokim vrijednostima kontrasta i posebno širokim kutovima gledanja. Trajno aktivni hardverski filter plavog svjetla smanjuje spektar boja, posebno u rasponu od 415 do 455 nanometara, te smanjuje naprezanje očiju u svim primjenama bez ugrožavanja izvrsne reprodukcije boja.
WQHD rezolucija prikazuje 78 posto više piksela od Full HD rezolucije, pružajući izvrsnu oštrinu i detalje slike. Zaslon je stoga posebno prikladan za grafičke primjene, CAD/CAM sektor i za jasnu prezentaciju opsežnih informacija u poslovnom svijetu. Iznimno mali bočni okviri također čine uređaj idealnim za rješenja s više ekrana. Između radnih površina postoji samo mali razmak.
Overdrive tehnologija i brzina osvježavanja od 75 Hz osiguravaju posebno glatko prikazivanje videozapisa i igara.
Visoko učinkovito napajanje zaslona osigurava spojenom prijenosnom računalu ili tabletu do 65 W snage za rad i punjenje baterije. Stvarna prenesena snaga se stalno dogovara između uređaja putem "USB napajanja". Čak i kada je prijenosno računalo ili tablet isključeno, a zaslon u stanju pripravnosti, baterija se nastavlja puniti.
Za optimalan prijenos zvuka, integrirani zvučnici se digitalno kontroliraju putem USB-C, HDMI ili DisplayPort priključaka. Uređaj također ima priključak za slušalice za nesmetano uživanje u slušanju ili za spajanje vanjskih zvučnika.
Kućište u mat crnoj boji koje se lako održava i antirefleksna površina zaslona nude maksimalnu fleksibilnost u pogledu mjesta ugradnje i sprječavaju dosadne refleksije čak i u nepovoljnim uvjetima osvjetljenja.
Višenamjenski stalak s podešavanjem visine i nagiba, kao i funkcijama okretanja i vrtnje, omogućuje brzu ergonomsku prilagodbu svakom radnom mjestu. Osim toga, uređaj se može montirati na razne zidne, stolne ili stropne nosače pomoću VESA nosača. Radi zaštite od krađe, zaslon ima utor za mehaničke brave (Kensington brava).
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Dizajn bez okvira
- IPS tehnologija panela
- WQHD rezolucija (2560x1440)
- USB-C priključak za prijenos videa, prijenos podataka na integrirani USB 3.0 hub i napajanje/punjenje prijenosnog računala (Power Delivery do 65 W)
- 3-portni USB 3.0 hub (5 Gbit/s)
- DisplayPort izlaz za spajanje dodatnog zaslona do 2560x1440@60Hz (lančano povezivanje)
- Može se koristiti putem DisplayPort ulaza ili USB-C
- Gigabitna mrežna veza (LAN / RJ45)
- Frekvencija osvježavanja od 75 Hz
- Integriran zvučnik
- LED pozadinsko osvjetljenje bez treperenja
- Trajno hardversko nisko plavo svjetlo (nije potrebno podešavanje, nema efekta promjene boje)
- Višenamjenski stalak s funkcijom okretanja, horizontalnom funkcijom okretanja (45° lijevo + 45° desno) i podešavanjem visine (130 mm)
- Mogućnost rada s više računala (1x USB-C, 1x HDMI, 1x DisplayPort, prebacivanje kombinacijom tipki)
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Komentar
HDMI je registrirani zaštitni znak tvrtke HDMI Licensing L.L.C.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)