Terra 3295W LCD zaslon
- Kataloški br:
- 3412320 - 62
- Oznaka:
- 3030234
- EAN:
- 4039407081189
- Kataloški br:
- 3412320 - 62
- Oznaka:
- 3030234
- EAN:
- 4039407081189
Terra 3295W LCD zaslon
1,735.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,735.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 80 cm (31.5 palac) UHD, 3840 x 2160 piksel;Vrijeme reakcije: 5 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): F (A - G)Sučelja: HDMI™, DisplayPort, utičnica za slušalice, USB-C®, RJ45;redukcija plavog svjetla, Flicker Free tehnologija, Kensington brava, nagibni, ugređeni zvučnici, VESA nosač 100 x 100 mm, priključak za slušalice, podesiva visina, okretni, okreće se na format portreta (pivot)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LCD zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 3840 x 2160 piksel |
| Zaslon (cm) | 80 cm |
| Zaslon (inči) | 31.5 palac |
| Zaslon (inči) | 31 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | IPS LCD |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Vrijeme reakcije | 5 ms |
| Svjetloća | 350 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 90000000 : 1 |
| Razmak piksela | 0.182 mm |
| Boja | crna |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort utičnica za slušalice USB-C® RJ45 |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Određene značajke | redukcija plavog svjetla Flicker Free tehnologija Kensington brava nagibni ugređeni zvučnici VESA nosač 100 x 100 mm priključak za slušalice podesiva visina okretni okreće se na format portreta (pivot) |
| Glazbena snaga (maks.) | 2 W |
| Nagibni kut | -5/+15 |
| Podešavanje visine | 130 mm |
| Kut rotacije | 90 ° |
| Zakretni kut | 45 ° |
| Potrošnja energije StandBy | 0.2 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Premaz zaslona | mat antirefleksno |
| Mogućnost HDR-a | da |
| Širina | 714 mm |
| Visina | 645 mm |
| Dubina | 270 mm |
| Težina | 10.3 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 714 x 645 x 270 mm |
| Postavljanje položaja zaslona | nagib visina okretanje Pivot (rotacija) |
| veličina zaslona | 30 palac - 32 palac |
| Područje primjene | ured home |
| Razlučivost zaslona | UHD |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Zaslon | 80 cm (31.5 palac) |
| Razlučivost zaslona | Ultra HD (3840 x 2160 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 80 cm |
| Godišnja potrošnja energije | 31 kWh/godišnje |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.2 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 31 W |
| Rezolucija prikaza | 3840 x 2160 Pixel |
| Nereflektujući ekran | da |
| Izlaz za slušalice | da |
| Težina (bez stalka) | 7.6 kg |
| Širina (bez stalka) | 714 mm |
| Eternet LAN | da |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Dubina boje | 10 Bit |
| VESA montaža | da |
| DDC/CI | da |
| Podešavanje visine | da |
| Ugrađeno USB čvorište | da |
| Broj uzvodnih portova | 1 |
| Broj nizvodnih portova USB tip-A | 4 |
| Broj nizvodnih portova USB tip-C | 1 |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Podesiva visina (maks.) | 13 cm |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| USB napajanje | da |
| Tehnologija bez treperenja | da |
| Tehnologija slabog plavog svetla Low Blue Light | da |
| Dizajn bez rama | da |
| Dužina kabla DisplayPort | 1.8 m |
| USB električno snabdevanje do | 90 W |
| Uputstvo | da |
| Broj uzvodnih USB Tip-C portova | 1 |
| Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati | 31.3 kWh |
| Potrošnja energije (HDR) na 1.000 sati | 31.3 kWh |
| HDMI | da |
| HDCP | da |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Okretanje | da |
| Plug and Play (podrška za automatsko prepoznavanje uređaja) | da |
| Ugrađena kamera | ne |
| Dužina kabla napajanja | 1.8 m |
| Podešavanje nagiba | da |
Opis
Opis
Višenamjenski USB-C priključak sve više postaje standard za brzi prijenos podataka između IT uređaja. Uz visoku brzinu prijenosa, nudi i prijenos slike i zvuka na zaslon, kao i napajanje za spojeno prijenosno računalo ili tablet na kompatibilnim izvorima signala. To znači da je na stolu samo jedan kabel, a mali, otporan na uvrtanje utikač se spaja u trenu. Svi periferni uređaji spojeni na USB hub monitora, kao što su miš, tipkovnica, pisač, web kamera, USB stick itd., odmah su ponovno dostupni. Broj USB uređaja koje je moguće spojiti može se jednostavno proširiti korištenjem zasebno dostupnih USB čvorišta.
Prijenos videa i zvuka na zaslon funkcionalno je proširenje USB-C standarda i koristi DisplayPort protokol. Za prijenosna ili osobna računala koja ne podržavaju ovaj video prijenos, TERRA LCD/LED 3295W PV također ima originalni DisplayPort i HDMI priključak. Alternativno se mogu koristiti za paralelno spajanje dodatnih izvora signala, između kojih možete prebacivati jednostavnom kombinacijom tipki na zaslonu.
Za spontani prikaz slika, videozapisa ili podataka, prikladni pametni telefoni ili tableti mogu se izravno spojiti putem USB-C priključka.
U načinu rada s više monitora, drugi zaslon može se spojiti na DisplayPort izlaz i napajati signalom (lančano povezivanje). RJ45 LAN priključak omogućuje gigabitnu vezu s mrežom.
Visoko učinkovito napajanje zaslona osigurava spojenom prijenosnom računalu ili tabletu do 90 W snage za rad i punjenje baterije. Stvarna prenesena snaga se stalno dogovara između uređaja putem "USB napajanja". Čak i kada je prijenosno računalo ili tablet isključeno, a zaslon u stanju pripravnosti, baterija se nastavlja puniti.
4K UHD rezolucija TERRA LCD/LED 3295W PV panela nudi izvrsnu oštrinu i detalje slike. Zaslon je stoga posebno prikladan za grafičke primjene, CAD/CAM sektor i za jasnu prezentaciju opsežnih informacija u poslovnom svijetu. Iznimno mali bočni okviri također čine uređaj idealnim za rješenja s više ekrana. Između radnih površina postoji samo mali razmak.
IPS tehnologija LCD panela osigurava kvalitetu slike na najvišoj razini s visokom vjernošću boja, visokim vrijednostima kontrasta i posebno širokim kutovima gledanja. Zahvaljujući dubini boje od 10 bita (1,07 milijardi boja) i HDR podršci, može se prikazati posebno širok raspon boja, svjetline i kontrasta.
Visoka svjetlina od 350 cd/m² postiže se vrlo učinkovitim i LED pozadinskim osvjetljenjem bez treperenja, koje također omogućuje izuzetno visoke vrijednosti dinamičkog kontrasta do 30.000.000:1. Višerazinska podesiva funkcija protiv plavog svjetla može smanjiti plavu komponentu slike i tako osigurati rad prilagođen očima čak i tijekom intenzivne upotrebe. Overdrive tehnologija ubrzava generiranje slike i izbjegava ometajuće efekte u pokretnim slikama, videozapisima ili igrama.
Za optimalan prijenos zvuka, integrirani zvučnici se digitalno kontroliraju putem USB-C, HDMI ili DisplayPort priključaka. Za nesmetano uživanje u slušanju, tu je priključak za slušalice na koji se mogu spojiti i aktivni zvučnici.
Kućište u mat crnoj boji koje se lako održava i antirefleksna površina zaslona nude maksimalnu fleksibilnost u pogledu mjesta ugradnje i sprječavaju dosadne refleksije čak i u nepovoljnim uvjetima osvjetljenja.
Višenamjenski stalak s podešavanjem visine i nagiba, kao i funkcijama okretanja i vrtnje, omogućuje brzu ergonomsku prilagodbu svakom radnom mjestu. Osim toga, uređaj se može montirati na razne zidne, stolne ili stropne nosače pomoću VESA nosača. Radi zaštite od krađe, zaslon ima utor za mehaničke brave (Kensington brava).
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Prijenos videa i zvuka na zaslon funkcionalno je proširenje USB-C standarda i koristi DisplayPort protokol. Za prijenosna ili osobna računala koja ne podržavaju ovaj video prijenos, TERRA LCD/LED 3295W PV također ima originalni DisplayPort i HDMI priključak. Alternativno se mogu koristiti za paralelno spajanje dodatnih izvora signala, između kojih možete prebacivati jednostavnom kombinacijom tipki na zaslonu.
Za spontani prikaz slika, videozapisa ili podataka, prikladni pametni telefoni ili tableti mogu se izravno spojiti putem USB-C priključka.
U načinu rada s više monitora, drugi zaslon može se spojiti na DisplayPort izlaz i napajati signalom (lančano povezivanje). RJ45 LAN priključak omogućuje gigabitnu vezu s mrežom.
Visoko učinkovito napajanje zaslona osigurava spojenom prijenosnom računalu ili tabletu do 90 W snage za rad i punjenje baterije. Stvarna prenesena snaga se stalno dogovara između uređaja putem "USB napajanja". Čak i kada je prijenosno računalo ili tablet isključeno, a zaslon u stanju pripravnosti, baterija se nastavlja puniti.
4K UHD rezolucija TERRA LCD/LED 3295W PV panela nudi izvrsnu oštrinu i detalje slike. Zaslon je stoga posebno prikladan za grafičke primjene, CAD/CAM sektor i za jasnu prezentaciju opsežnih informacija u poslovnom svijetu. Iznimno mali bočni okviri također čine uređaj idealnim za rješenja s više ekrana. Između radnih površina postoji samo mali razmak.
IPS tehnologija LCD panela osigurava kvalitetu slike na najvišoj razini s visokom vjernošću boja, visokim vrijednostima kontrasta i posebno širokim kutovima gledanja. Zahvaljujući dubini boje od 10 bita (1,07 milijardi boja) i HDR podršci, može se prikazati posebno širok raspon boja, svjetline i kontrasta.
Visoka svjetlina od 350 cd/m² postiže se vrlo učinkovitim i LED pozadinskim osvjetljenjem bez treperenja, koje također omogućuje izuzetno visoke vrijednosti dinamičkog kontrasta do 30.000.000:1. Višerazinska podesiva funkcija protiv plavog svjetla može smanjiti plavu komponentu slike i tako osigurati rad prilagođen očima čak i tijekom intenzivne upotrebe. Overdrive tehnologija ubrzava generiranje slike i izbjegava ometajuće efekte u pokretnim slikama, videozapisima ili igrama.
Za optimalan prijenos zvuka, integrirani zvučnici se digitalno kontroliraju putem USB-C, HDMI ili DisplayPort priključaka. Za nesmetano uživanje u slušanju, tu je priključak za slušalice na koji se mogu spojiti i aktivni zvučnici.
Kućište u mat crnoj boji koje se lako održava i antirefleksna površina zaslona nude maksimalnu fleksibilnost u pogledu mjesta ugradnje i sprječavaju dosadne refleksije čak i u nepovoljnim uvjetima osvjetljenja.
Višenamjenski stalak s podešavanjem visine i nagiba, kao i funkcijama okretanja i vrtnje, omogućuje brzu ergonomsku prilagodbu svakom radnom mjestu. Osim toga, uređaj se može montirati na razne zidne, stolne ili stropne nosače pomoću VESA nosača. Radi zaštite od krađe, zaslon ima utor za mehaničke brave (Kensington brava).
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Dizajn bez okvira
- IPS tehnologija panela
- 4K UHD rezolucija (3840x2160)
- HDR slika visokog kontrasta
- 1,07 milijardi boja (dubina boje od 10 bita)
- USB-C priključak za prijenos videa, prijenos podataka na integrirani USB 3.0 hub i napajanje/punjenje prijenosnog računala (Power Delivery do 90 W)
- 4-portni USB 3.0 hub (5 Gbit/s)
- DisplayPort izlaz za spajanje dodatnog monitora.
- Može se koristiti putem DisplayPort ulaza ili USB-C.
- Izlazni maks. 3840x2160 @ 60Hz ako drugi zaslon podržava DSC (kompresiju toka prikaza) (npr. TERRA LCD/LED 3295W PV)
- Izlazni maks. 3840x2160 @ 30Hz ako drugi zaslon ne podržava DSC (npr. TERRA LCD/LED 3290W)
- Gigabitna mrežna veza (LAN / RJ45)
- Integriran zvučnik
- LED pozadinsko osvjetljenje bez treperenja
- Funkcija protiv plavog svjetla, podesiva putem brzog pristupa
- Višenamjenski stalak s funkcijom okretanja, horizontalnim okretanjem (30° lijevo + 30° desno) i podešavanjem visine (130 mm)
- Mogućnost rada s više računala (1x USB-C, 1x HDMI, 1x DisplayPort, prebacivanje kombinacijom tipki)
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Komentar
HDMI je registrirani zaštitni znak tvrtke HDMI Licensing L.L.C.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)