tesa 58241-00000-01 tesafilm ecoLogo® svijetlozelena (D x Š) 10 m x 19 mm 1 St.
- Kataloški br:
- 430513 - 62
- Oznaka:
- 58241-00000-01
- EAN:
- 4.04245E+12
- Kataloški br:
- 430513 - 62
- Oznaka:
- 58241-00000-01
- EAN:
- 4.04245E+12
tesa 58241-00000-01 tesafilm ecoLogo® svijetlozelena (D x Š) 10 m x 19 mm 1 St.
12.40 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
12.40 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ergonomičan dizajn
- Praktičan i fleksibilan dozator ljepljive trake
- Valoviti nož za čisti rez
- Brzo i jednostavno ponovno punjenje
- Za sve role do 10m:19mm
- Dozator ljepljive trake izrađen od 100% reciklirane plastike
- Jezgra role od 100% reciklirane plastike, pakiranje od 80% recikliranog kartona
- Bez otapala
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Određene značajke ljepljive trake | ne sadrži otapala ponovno punjivo za višekratnu upotrebu |
| Dužina | 10 m |
| Širina | 19 mm |
| Debljina | 0.052 mm |
| Boja | svijetlozelena |
| Serija | ecoLogo® |
| Tip | 58241-00000-01 |
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (D x Š) 10 m x 19 mm |
| Veličina stalka | 483 mm (19") |
| Oznaka za tip proizvoda | Mini ecoLogo® |
| Vrsta proizvoda | tesafilm |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Mini dispenzer svijetlo zelene boje + 2 rolne tesafilm® Eco & Clear 19 mm x 10 m.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (3)