tesa 59814-00000-00 korekturna traka ecoLogo® plava boja (D x Š) 6 m x 5 mm 1 St.
- Kataloški br:
- 430514 - 62
- Oznaka:
- 59814-00000-00
- EAN:
- 4.04245E+12
- Kataloški br:
- 430514 - 62
- Oznaka:
- 59814-00000-00
- EAN:
- 4.04245E+12
tesa 59814-00000-00 korekturna traka ecoLogo® plava boja (D x Š) 6 m x 5 mm 1 St.
7.50 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
7.50 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Precizna, čista korekcija
- Mali i štedi prostor
- Sa zaštitnim poklopcem
- Automatsko zatezanje trake
- Traka otporna na trganje (PET)
- Ekološki aspekti: valjak za jednokratnu upotrebu izrađen od 100% reciklirane plastike (kućište), pakiranje od 80% recikliranog kartona, bez otapala
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Određene značajke ljepljive trake | može se reciklirati |
| Dužina | 6 m |
| Širina | 5 mm |
| Boja | plava boja |
| Serija | ecoLogo® |
| Tip | 59814-00000-00 |
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (D x Š) 6 m x 5 mm |
| Oznaka za tip proizvoda | ecoLogo® Mini |
| Vrsta proizvoda | korekturna traka |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Mini skuter u plavoj boji.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (1)