tesa 74921 74921-00000-00 samoljepljiva folija tesa® Professional plava boja (D x Š) 100 m x 50 cm 100 m
- Kataloški br:
- 3415407 - 62
- Oznaka:
- 74921-00000-00
- EAN:
- 4063565491382
- Kataloški br:
- 3415407 - 62
- Oznaka:
- 74921-00000-00
- EAN:
- 4063565491382
tesa 74921 74921-00000-00 samoljepljiva folija tesa® Professional plava boja (D x Š) 100 m x 50 cm 100 m
140.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
140.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- plava boja
- (D x Š) 100 m x 50 cm
- uklanjanje bez ostataka, samoljepljiva
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | samoljepljiva folija |
| Određene značajke ljepljive trake | uklanjanje bez ostataka samoljepljiva |
| Dužina | 100 m |
| Širina | 50 cm |
| Maks. temperatura | 60 °C |
| Min. temperatura | -5 °C |
| Boja | plava boja |
| Noseći materijal | PE film |
| Serija | tesa® Professional |
| Tip | 74921 |
| Sadržaj | 100 m |
| dim. | (D x Š) 100 m x 50 cm |
| Pogodno za (detalji) | osjetljive površine |
| Material (detalji) | LDPE (polietilen niske gustoće) |
Opis
Opis
Samoljepljiva folija idealna je za zaštitu velikih površina stakla i mnogih drugih glatkih površina. Pruža učinkovitu zaštitu od prskanja i prljavštine svih vrsta. Također štiti od ogrebotina na raznim glatkim površinama kao što su prozori, okviri prozora, ogledala i staklena vrata. Lako se nanosi i može se ukloniti bez ostavljanja ostataka do šest mjeseci, što olakšava čišćenje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Jednostavno korištenje
- Štiti od betona i prskanja boje, prljavštine, prašine, ogrebotina i mrlja
- Može se ukloniti bez ostataka do šest mjeseci
- Može se premjestiti više puta
- Glatka i tanka PE folija
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.