tesa 74922 74922-00002-00 mekana traka tesa® Professional semiš boja (D x Š) 10 m x 60 cm 10 m
- Kataloški br:
- 3415406 - 62
- Oznaka:
- 74922-00002-00
- EAN:
- 4063565548444
- Kataloški br:
- 3415406 - 62
- Oznaka:
- 74922-00002-00
- EAN:
- 4063565548444
tesa 74922 74922-00002-00 mekana traka tesa® Professional semiš boja (D x Š) 10 m x 60 cm 10 m
48.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
48.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- semiš boja
- (D x Š) 10 m x 60 cm
- samoljepljiva
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mekana traka |
| Određene značajke ljepljive trake | samoljepljiva |
| Dužina | 10 m |
| Širina | 60 cm |
| Maks. temperatura | 60 °C |
| Min. temperatura | 5 °C |
| Boja | semiš boja |
| Noseći materijal | papir |
| Serija | tesa® Professional |
| Tip | 74922 |
| Sadržaj | 10 m |
| dim. | (D x Š) 10 m x 60 cm |
| Material (detalji) | Papir |
Opis
Opis
tesa® Samoljepljivi zaštitni papir je kraft papir profesionalne kvalitete, idealan za zaštitu i prekrivanje velikih površina tijekom bojanja ili renoviranja. Pruža glatku i učinkovitu zaštitu od prskanja boje i ogrebotina na raznim površinama kao što su prozorske klupice, stepenice, podovi i radne ploče. Lako se nanosi, premješta i uklanja bez ostavljanja ikakvih ostataka, što čišćenje čini lakim.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Jednostavno korištenje za zaštitu od prljavštine, prašine i malih prskanja boje čak i na najosjetljivijim površinama
- Može se ukloniti bez ostataka do mjesec dana
- Može se premjestiti više puta
- Potpuno obloženo za poboljšanu izdržljivost i performanse
- Glatki i debeli kraft papir koji sprječava probijanje boja
Opseg isporuke
- tesa® Samoljepljivi zaštitni papir
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.