tesa Insect Stop mreža protiv komaraca za krovne prozore
- Kataloški br:
- 3415374 - 62
- Oznaka:
- 55805-00000-00
- EAN:
- 4063565258480
- Kataloški br:
- 3415374 - 62
- Oznaka:
- 55805-00000-00
- EAN:
- 4063565258480
tesa Insect Stop mreža protiv komaraca za krovne prozore
685.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
685.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 2 u 1 zaštita od insekata i sunca: Odvojene plisirane rolete za željenu zaštitu ili istovremenu upotrebu
- Miran san: Zatamnjujuća plisirana roleta na krovnom prozoru osigurava ugodno tamnu spavaću sobu
- Praktično: Plisirane rolete mogu se kliknuti kada se koriste istovremeno, što olakšava njihovo pomicanje gore i dolje
- Dodatna izolacija zahvaljujući saćastoj strukturi: Manje topline prodire u kuću ljeti, manje hladnoće zimi
- Teleskopski profili štede piljenje: Osim toga, plisirane rolete mogu se izrezati na veličinu pomoću priloženog predloška
- Instalacija bez bušenja: Sustav držanja u 8 točaka s tesa® Powerstrips trakama sigurno se lijepi i po potrebi se može ukloniti bez traga.
- Propusno: Pogled kroz prozor je moguć i kada se mreža protiv insekata spusti
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zaštitna mreža za krovne prozore |
| Pogodno za… | unutra |
| Primjena | komarac |
| dim. | (Š x V) 1.16 m x 1.64 m |
| Boja | antracitna boja |
| Širina | 1.16 m |
| Visina | 1.64 m |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Referenca ekološkog znaka | Blauer Engel DE-UZ 34 |
Opis
Opis
Mreža protiv komaraca Insect Stop 2-u-1 je više od obične plisirane rolete za zamračivanje. Na tavanu želite učinkovitu zaštitu od komaraca i insekata ljeti. Ali također se želite zaštititi od sunca. Plisirana roleta 2 u 1 može se lako pričvrstiti na mnoge otvore krovnih prozora i istovremeno štiti od topline i neželjenih gostiju. Zahvaljujući montažnim komponentama, gradnja i montaža su brže i lakše nego kod konvencionalnih rješenja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Mreža protiv insekata
- Zatamnjujuće plisirane rolete
- Teleskopski okvir
- 9 x produžetnih utičnica
- Nož za rezanje
- Komplet za instalaciju
- Upute.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)