tesa Insect Stop mreža protiv muha
- Kataloški br:
- 3415402 - 62
- Oznaka:
- 55360-00002-00
- EAN:
- 4063565428418
- Kataloški br:
- 3415402 - 62
- Oznaka:
- 55360-00002-00
- EAN:
- 4063565428418
tesa Insect Stop mreža protiv muha
165.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
165.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Jednostavna ugradnja: Lako se ugrađuje u okvir prozora zahvaljujući praktičnom mehanizmu za pričvršćivanje
- Izdržljivost: Zahvaljujući visokoj UV otpornosti, mreža od stakloplastike traje nekoliko godina
- Inovativno: Jednostavno uklanjanje i ponovno umetanje - za čišćenje prozora ili za zimski odmor
- Za jasan pogled: Mreža protiv muha impresionira svojom posebno visokom prozirnošću zahvaljujući Clear View Plus tehnologiji.
- Može se rezati po mjeri: Okvir se može individualno prilagoditi prozoru i savršeno pristaje
- Pogodno za mnoge PVC okvire: Mreža protiv komaraca zahtijeva cca. 8 mm prostora na okviru prozora
- Praktično: Jednostavna ugradnja zahvaljujući samoljepljivim kopčama - nije potrebno bušenje ili alat
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mreža protiv insekata |
| Pogodno za… | unutra |
| Primjena | muha komarac osa |
| dim. | (Š x V) 1.2 m x 2.4 m |
| Boja | antracitna boja |
| Širina | 1.2 m |
| Visina | 2.4 m |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Referenca ekološkog znaka | Blauer Engel DE-UZ 34 |
Opis
Opis
Zahvaljujući tesa® Insect Stop traci s okvirom za pričvršćivanje, neželjeni insekti poput komaraca, muha i osa jednostavno ostaju vani. Sustav pričvršćivanja omogućuje umetanje i uklanjanje okvira po potrebi bez habanja.
Evo kako to funkcionira: Izmjerite prozor, izrežite plastične trake na veličinu i spojite ih u pravokutnik, pričvrstite rešetku od stakloplastike u njih, odrežite prepust rezačem i zalijepite pričvrsne kopče na okvir prozora. Zatim pričvrstite domaću mrežu za komarce.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Evo kako to funkcionira: Izmjerite prozor, izrežite plastične trake na veličinu i spojite ih u pravokutnik, pričvrstite rešetku od stakloplastike u njih, odrežite prepust rezačem i zalijepite pričvrsne kopče na okvir prozora. Zatim pričvrstite domaću mrežu za komarce.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Okvir od stakloplastike koji se može rezati - samoljepljivi klik sustav
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)