tesa P-Profil 05391-00101-02 brtvena traka tesamoll® smeđa boja (D x Š) 25 m x 9 mm 25 m
- Kataloški br:
- 3415395 - 62
- Oznaka:
- 05391-00101-02
- EAN:
- 4042448102263
- Kataloški br:
- 3415395 - 62
- Oznaka:
- 05391-00101-02
- EAN:
- 4042448102263
tesa P-Profil 05391-00101-02 brtvena traka tesamoll® smeđa boja (D x Š) 25 m x 9 mm 25 m
115.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- smeđa boja
- (D x Š) 25 m x 9 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | brtvena traka |
| Dužina | 25 m |
| Širina | 9 mm |
| Debljina | 5 mm |
| Boja | smeđa boja |
| Serija | tesamoll® |
| Tip | P-Profil |
| Sadržaj | 25 m |
| dim. | (D x Š) 25 m x 9 mm |
| Gustoća materijala | 5 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.