tesa® Pakirna traka 4313, smeđa - 1 x rola 50 m x 50 mm
- Kataloški br:
- 3593154 - 62
- Oznaka:
- 04313-00000-12
- EAN:
- 4063565118630
- Kataloški br:
- 3593154 - 62
- Oznaka:
- 04313-00000-12
- EAN:
- 4063565118630
tesa® Pakirna traka 4313, smeđa - 1 x rola 50 m x 50 mm
19.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
19.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Održiva papirna traka za pakiranje; Idealna za srednje velike transportne kutije; Otporna na kidanje i pouzdano ljepljiva; Tiho se odmotava i jednostavna je za korištenje; Ekološki prihvatljiva alternativa – reciklira se s kartonom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ljepilna traka |
| Dužina | 50 m |
| Širina | 50 mm |
| Boja | smeđa boja |
| Serija | tesapack® 4313 |
| Tip | 04313-00000-12 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š) 50 m x 50 mm |
Opis
Opis
tesa® 4313 papirna traka za pakiranje ekološko je rješenje za ekološki osviješteno pakiranje. Nudi pouzdane performanse lijepljenja uz korištenje održivih materijala. Traka se može reciklirati zajedno s kartonom i idealna je za sve koji cijene ekološku prihvatljivost - npr. u e-trgovini ili narudžbi poštom.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- 1 x ljepljiva traka
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.