tesa Premium Flexible 05417-00100-01 brtvena traka tesamoll® bijela (D x Š) 6 m x 9 mm 6 m
- Kataloški br:
- 3415398 - 62
- Oznaka:
- 05417-00100-01
- EAN:
- 4042448829016
- Kataloški br:
- 3415398 - 62
- Oznaka:
- 05417-00100-01
- EAN:
- 4042448829016
tesa Premium Flexible 05417-00100-01 brtvena traka tesamoll® bijela (D x Š) 6 m x 9 mm 6 m
42.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
42.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- bijela
- (D x Š) 6 m x 9 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | brtvena traka |
| Dužina | 6 m |
| Širina | 9 mm |
| Debljina | 7 mm |
| Boja | bijela |
| Serija | tesamoll® |
| Tip | Premium Flexible |
| Sadržaj | 6 m |
| dim. | (D x Š) 6 m x 9 mm |
| Gustoća materijala | 7 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.