Testboy 62309000 Testboy Light 400 LED radno svjetlo 2000 lm
- Kataloški br:
- 3411545 - 62
- Oznaka:
- 62309000
- EAN:
- 4028532004002
- Kataloški br:
- 3411545 - 62
- Oznaka:
- 62309000
- EAN:
- 4028532004002
Testboy 62309000 Testboy Light 400 LED radno svjetlo 2000 lm
9 %
200.00 KM220.00 KM
Štedite 20.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-9 %
200.00 KM220.00 KM
Štedite 20.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- robusno kućište
- Mogućnost zakretanja za 180°
- punjiva putem USB-C
- Funkcija power bank-a (za punjenje vanjskih uređaja)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 110 x 45 x 110 mm |
| Vrsta proizvoda | radno svjetlo |
| Vrsta | LED |
| Težina | 402 |
| Svjetlosni tok | 2000 lm |
| Širina | 45 mm |
| Visina | 110 mm |
| Dužina | 110 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
Opis
Opis
TESTBOY LIGHT 400 je višenamjensko radno svjetlo koje se odlikuje svestranim funkcijama i robusnim dizajnom.
Ova radna svjetiljka idealna je za obrtnike, tehničare ili ljubitelje aktivnosti na otvorenom kojima je potreban pouzdan i svestran izvor svjetlosti.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ova radna svjetiljka idealna je za obrtnike, tehničare ili ljubitelje aktivnosti na otvorenom kojima je potreban pouzdan i svestran izvor svjetlosti.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- USB-C kabel
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.