Testboy Testboy TV 297 Smart termalna kamera
- Kataloški br:
- 3411547 - 62
- Oznaka:
- 62812000
- EAN:
- 4028532102975
- Kataloški br:
- 3411547 - 62
- Oznaka:
- 62812000
- EAN:
- 4028532102975
Testboy Testboy TV 297 Smart termalna kamera
8 %
1,805.00 KM1,960.00 KM
Štedite 155.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-8 %
1,805.00 KM1,960.00 KM
Štedite 155.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Termografska kamera
- Temperaturno mjerno područje
- Matrica bolometra:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | Testboy TV 297 Smart |
| Vrsta proizvoda | termalna kamera |
| Optika | 50° x 37,2° |
| dim. | (D x Š x V) 42 x 23 x 12 mm |
| Težina | 20 |
| Mjerno područje temperature | |
| Širina | 23 mm |
| Visina | 12 mm |
| Dužina | 42 mm |
Opis
Opis
Testboy TV 329 infracrveni termometar
Mjerni opseg -50 do 550 °C
oblik pištolja
nekomplicirano rukovanje
Funkcija Data-Hold (zadržavanje (prikaza) podataka)
Funkcija automatskog isključivanja.
preklopna laserska točka
promjenjivo osvjetljenje zaslona
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Mjerni opseg -50 do 550 °C
oblik pištolja
nekomplicirano rukovanje
Funkcija Data-Hold (zadržavanje (prikaza) podataka)
Funkcija automatskog isključivanja.
preklopna laserska točka
promjenjivo osvjetljenje zaslona
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.