testo 0560 0420 testo 420 - Differenzdruckmessgerät für 0...120 Pa mjerač diferencijalnog tlaka pritisak -120, 0.1, 700
- Kataloški br:
- 3557621 - 62
- Oznaka:
- 0560 0420
- EAN:
- 4029547016295
- Kataloški br:
- 3557621 - 62
- Oznaka:
- 0560 0420
- EAN:
- 4029547016295
testo 0560 0420 testo 420 - Differenzdruckmessgerät für 0...120 Pa mjerač diferencijalnog tlaka pritisak -120, 0.1, 700
8 %
3,205.00 KM3,485.00 KM
Štedite 280.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-8 %
3,205.00 KM3,485.00 KM
Štedite 280.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mjerenje diferencijalnog tlaka, npr. za provjeru filtera na sustavima klimatizacije i ventilacije
- Izračun brzine protoka i volumnog protoka pomoću Pitotove cijevi
- Praktičan uređaj s velikim zaslonom i jednostavnim izbornikom
- Spremite podatke mjerenja za analizu i dokumentaciju
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerač diferencijalnog tlaka |
| Mjerno podučje | -120, 0.1, 700 - 120, 14, 110 Pa, m/s, hPa |
| Mjerena veličina | pritisak |
| Pneumatski priključak | Priključak za mjerenje tlaka (crijeva) |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Područje prikaza | Digitalni, 3,5-inčni matrični zaslon s pozadinskim osvjetljenjem |
| Odstupanje | 0.001 Pa |
| Osnovna preciznost | 2 % |
| Senzor | Piezorezistivni (za diferencijalni tlak) |
| dim. | (D x Š x V) 150 x 85 x 35 mm |
| Rezolucija | 0,1 hPa |
| Tok razlučivosti | 0.01 m/s |
| Točnost | 3 hPa |
| Mjerno područje (maks.) | 120 Pa14 m/s110 hPa |
| Mjerno područje (min.) | -120 Pa0.1 m/s700 hPa |
| Širina | 85 mm |
| Visina | 35 mm |
| Dužina | 150 mm |
Opis
Opis
Za jednostavno i učinkovito ispitivanje filtera koristite diferencijalni manometar testo 420. Mjerni uređaj se također može koristiti za jednostavno mjerenje brzine protoka i volumnog protoka u kombinaciji s Pitotovom cijevi u ventilacijskom kanalu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Diferencijalni manometar testo 420
- Baterije
- Protokol kalibriranja
Sistemski zahtjevi
- Zahtijeva iOS 12.0 / Android 6.0 ili noviji
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.