testo 0563 4412 Testo 440 Delta P Set 2 anemometar pritisak, tlak zraka, temperatura 0 - 2 hPa
- Kataloški br:
- 3557623 - 62
- Oznaka:
- 0563 4412
- EAN:
- 4029547023156
- Kataloški br:
- 3557623 - 62
- Oznaka:
- 0563 4412
- EAN:
- 4029547023156
testo 0563 4412 Testo 440 Delta P Set 2 anemometar pritisak, tlak zraka, temperatura 0 - 2 hPa
8 %
1,965.00 KM2,135.00 KM
Štedite 170.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-8 %
1,965.00 KM2,135.00 KM
Štedite 170.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Jedan mjerni uređaj za sve parametre relevantne za klimu. Intuitivno: Strukturirani izbornik mjerenja za dugoročna mjerenja.
- Precizno: Laboratorijska sonda s Pt100 senzorom za točne rezultate mjerenja
- Proširivo s velikim portfeljem sondi
- Bežično mjerenje s Bluetooth sondama
- USB sučelje za izvoz mjernih protokola kao CSV datoteke
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | anemometar |
| Mjerno podučje | 0 - 2 hPa |
| Mjerena veličina | pritisak tlak zraka temperatura |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Odstupanje | 0.001 hPa |
| Vrsta zaštite | IP40 |
| Vrsta | Testo 440 Delta P Set 2 |
| dim. | (D x Š x V) 154 x 65 x 32 mm |
| Težina | 250 g |
| Točnost | 0.5 °C |
| Mjerno područje (maks.) | 2 hPa |
| Mjerno područje (min.) | 0 hPa |
| Širina | 65 mm |
| Visina | 32 mm |
| Dužina | 154 mm |
Opis
Opis
Laboratorijski mjerni set: Sigurno pohranjen u kutiji, dobit ćete instrument za mjerenje klime testo 440 i digitalnu laboratorijsku sondu u staklenom kućištu (Ø 6 mm) s temperaturnim senzorom Pt100. Na ovaj način možete odmah započeti s radom!
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- testo 440 instrument za mjerenje klime, 3x AA baterije, USB kabel i certifikat o kalibraciji
- Digitalna Pt100 laboratorijska sonda u staklenom kućištu
- Osnovni kofer za testo 440 i 1 sondu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.