testo 0572 1622 162 T2 uređaj za pohranu podataka temperature Mjerena veličina temperatura -50 do 150 °C uklj. zidni nos
- Kataloški br:
- 3429151 - 62
- Oznaka:
- 0572 1622
- EAN:
- 4029547027833
- Kataloški br:
- 3429151 - 62
- Oznaka:
- 0572 1622
- EAN:
- 4029547027833
testo 0572 1622 162 T2 uređaj za pohranu podataka temperature Mjerena veličina temperatura -50 do 150 °C uklj. zidni nos
8 %
575.00 KM625.00 KM
Štedite 50.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-8 %
575.00 KM625.00 KM
Štedite 50.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Alarm prilikom prekoračenja graničnih vrijednosti putem e-pošte ili SMS-a
- Automatsko praćenje temperature pomoću vanjskih senzora (NTC)
- Povezivanje s testo Smart aplikacijom: Jednostavno puštanje u rad, push alarmi i nadzorna ploča
- Automatsko dokumentiranje mjernih vrijednosti u testo Saveris (Cloud)
- Prijenos podataka putem WLAN-a
- Vizualni pregled na licu mjesta putem velikog zaslona
- 2 priključka za NTC temperaturne senzore
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | uređaj za pohranu podataka temperature |
| Mjerena veličina | temperatura |
| Rezolucija temperature | 0,1 °C |
| Mjerno područje temperature (min.) | -50 °C |
| Mjerno područje temperaturnog raspona (maks.) | 150 °C |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Opskrba naponom | 4 Mignon baterije (AA), napajanje |
| Životni vijek akumulatora | 12 mjeseci |
| Senzor | Negativni koeficijent temperatur (NTC) |
| dim. | (D x Š x V) 30.5 x 75 x 95 mm |
| Težina | 240 g |
| Rezolucija | 0,1 °C |
| Određene značajke | uklj. zidni nosač |
| Mjerno područje temperature | -50 do 150 °C |
| Preciznost mjerenja temperature (detalji) | ±0.5 °C |
| Mjerni interval (maks.) | 24 h |
| Mjerni interval (min.) | 1 min |
| Širina | 75 mm |
| Visina | 95 mm |
| Dužina | 30.5 mm |
| Sučelja | USB WLAN |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Memorija po kanalu (čitanja) | 10000 |
| Opskrba strujom | 4 x mignon baterija (priložena) USB |
| Mjerenje točnosti temperature | 0.5 °C |
| Tip | 162 T2 |
Opis
Opis
Testo 162 T2 online logger podataka je jednostavan za korištenje klimatski logger sa zaslonom za praćenje temperatura. Testo 162 T2 ima 2 priključka za korištenje vanjskih temperaturnih senzora (NTC). Online loggeri podataka testo 162 dio su sustava online loggera podataka testo 160, koji se sastoji od hardverskih komponenti (testo 160, testo 162, testo 164), kao i testo Saveris Clouda i testo Smart aplikacije. Testo Saveris Cloud je središnja podatkovna platforma. Vrijednosti mjerenja mogu se tamo pregledati i analizirati.
Za korištenje sustava potrebna je plaćena licenca za Testo Data Monitoring.
Online loggeri podataka testo 162 dio su online sustava loggera podataka testo 160. Bilježe izmjerene vrijednosti (temperaturu i vlažnost, tlak i CO2) i šalju ih izravno u testo Cloud putem WLAN veze.
Ako se prekorače granične vrijednosti, testo Smart aplikacija će vas izravno upozoriti putem push obavijesti. Alternativno, obavijest se može poslati putem e-pošte ili SMS-a.
Svim izmjerenim vrijednostima i analitičkim funkcijama možete pristupiti bilo kada i bilo gdje putem pametnog telefona, tableta ili računala s internetskom vezom.
Savršeno umreženo: S online zapisivačem podataka testo 162 T2 i testo Saveris Cloudom
Testo Saveris Cloud je središnji kontrolni element sustava za online bilježenje podataka testo 160. S testo 162 T2 možete spremiti svoje podatke mjerenja u testo Saveris Cloud putem postojeće WLAN mreže. Ovdje možete konfigurirati svoje online zapisivače podataka, postaviti granične alarme i analizirati podatke mjerenja. Za korištenje online zapisivača podataka u testo Saveris Cloudu, potrebno je kupiti važeću licencu (Licenca za praćenje podataka).
Sustav je jednostavan za instalaciju i može se izvršiti pomoću testo Smart aplikacije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Za korištenje sustava potrebna je plaćena licenca za Testo Data Monitoring.
Online loggeri podataka testo 162 dio su online sustava loggera podataka testo 160. Bilježe izmjerene vrijednosti (temperaturu i vlažnost, tlak i CO2) i šalju ih izravno u testo Cloud putem WLAN veze.
Ako se prekorače granične vrijednosti, testo Smart aplikacija će vas izravno upozoriti putem push obavijesti. Alternativno, obavijest se može poslati putem e-pošte ili SMS-a.
Svim izmjerenim vrijednostima i analitičkim funkcijama možete pristupiti bilo kada i bilo gdje putem pametnog telefona, tableta ili računala s internetskom vezom.
Savršeno umreženo: S online zapisivačem podataka testo 162 T2 i testo Saveris Cloudom
Testo Saveris Cloud je središnji kontrolni element sustava za online bilježenje podataka testo 160. S testo 162 T2 možete spremiti svoje podatke mjerenja u testo Saveris Cloud putem postojeće WLAN mreže. Ovdje možete konfigurirati svoje online zapisivače podataka, postaviti granične alarme i analizirati podatke mjerenja. Za korištenje online zapisivača podataka u testo Saveris Cloudu, potrebno je kupiti važeću licencu (Licenca za praćenje podataka).
Sustav je jednostavan za instalaciju i može se izvršiti pomoću testo Smart aplikacije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Online zapisivač podataka testo 162 T2
- Mikro USB kabel
- Zidni nosač s bravom
- Baterije (4 x AA AM mignon ćelije)
- Kratke upute
- Protokol ispitivanja.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.