testo 0572 1625 162 H2 višenamjenski uređaj za pohranu podataka Mjerena veličina temperatura, vlaga uklj. zidni nosač
- Kataloški br:
- 3429154 - 62
- Oznaka:
- 0572 1625
- EAN:
- 4029547027864
- Kataloški br:
- 3429154 - 62
- Oznaka:
- 0572 1625
- EAN:
- 4029547027864
testo 0572 1625 162 H2 višenamjenski uređaj za pohranu podataka Mjerena veličina temperatura, vlaga uklj. zidni nosač
8 %
1,015.00 KM1,105.00 KM
Štedite 90.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-8 %
1,015.00 KM1,105.00 KM
Štedite 90.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Alarm prilikom prekoračenja graničnih vrijednosti putem push obavijesti, e-pošte ili SMS-a (opcionalno)
- Automatsko praćenje temperature i vlažnosti pomoću vanjskog senzora temperature i vlažnosti
- Povezivanje s testo Smart aplikacijom: Jednostavno puštanje u rad, push alarmi i nadzorna ploča
- Automatsko dokumentiranje mjernih vrijednosti u testo Saveris (Cloud)
- Prijenos podataka putem WLAN-a
- Vizualni pregled na licu mjesta putem velikog zaslona
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | višenamjenski uređaj za pohranu podataka |
| Mjerena veličina | temperatura vlaga |
| Rezolucija temperature | 0.1 °C |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Opskrba naponom | 4 Mignon baterije (AA), napajanje |
| Životni vijek akumulatora | 12 mjeseci |
| Senzor | Negativni koeficijent temperatur (NTC) |
| dim. | (D x Š x V) 31 x 95 x 75 mm |
| Težina | 240 g |
| Rezolucija | 0,1 °C |
| Određene značajke | uklj. zidni nosač |
| Mjerni interval (maks.) | 24 h |
| Mjerni interval (min.) | 1 min |
| Širina | 95 mm |
| Visina | 75 mm |
| Dužina | 31 mm |
| Sučelja | USB WLAN |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| Memorija po kanalu (čitanja) | 10000 |
| Opskrba strujom | 2x 2 (4) 1,5 V/DC (mignon baterija) napajač |
| Mjerenje točnosti temperature | 0.5 °C |
| Tip | 162 H2 |
Opis
Opis
Online logger podataka testo 162 H2 je jednostavan za korištenje klimatski logger sa zaslonom za praćenje temperature i vlažnosti. Testo 162 H2 ima priključak za korištenje vanjskog senzora temperature i vlažnosti. Online loggeri podataka testo 162 dio su sustava online loggera podataka testo 160, koji se sastoji od hardverskih komponenti (testo 160, testo 162, testo 164), kao i testo Saveris Clouda i testo Smart aplikacije. Testo Saveris Cloud je središnja podatkovna platforma. Vrijednosti mjerenja mogu se tamo pregledati i analizirati.
Za korištenje sustava potrebna je plaćena licenca za Testo Data Monitoring.
Online loggeri podataka testo 162 dio su online sustava loggera podataka testo 160. Bilježe izmjerene vrijednosti (temperaturu i vlažnost, tlak i CO2) i šalju ih izravno u testo Cloud putem WLAN veze.
Ako se prekorače granične vrijednosti, testo Smart aplikacija će vas izravno upozoriti putem push obavijesti. Alternativno, obavijest se može poslati putem e-pošte ili SMS-a.
Svim izmjerenim vrijednostima i analitičkim funkcijama možete pristupiti bilo kada i bilo gdje putem pametnog telefona, tableta ili računala s internetskom vezom.
Savršeno umreženo: S online zapisivačem podataka testo 162 H2 i testo Saveris Cloudom
Testo Saveris Cloud je središnji kontrolni element sustava za online bilježenje podataka testo 160. S testo 162 H2 možete spremiti svoje mjerne podatke u testo Saveris Cloud putem postojeće WLAN mreže. Ovdje možete konfigurirati svoje online zapisivače podataka, postaviti granične alarme i analizirati podatke mjerenja. Za korištenje online zapisivača podataka u testo Saveris Cloudu, potrebno je kupiti važeću licencu (Licenca za praćenje podataka).
Sustav je jednostavan za instalaciju i može se izvršiti pomoću testo Smart aplikacije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Za korištenje sustava potrebna je plaćena licenca za Testo Data Monitoring.
Online loggeri podataka testo 162 dio su online sustava loggera podataka testo 160. Bilježe izmjerene vrijednosti (temperaturu i vlažnost, tlak i CO2) i šalju ih izravno u testo Cloud putem WLAN veze.
Ako se prekorače granične vrijednosti, testo Smart aplikacija će vas izravno upozoriti putem push obavijesti. Alternativno, obavijest se može poslati putem e-pošte ili SMS-a.
Svim izmjerenim vrijednostima i analitičkim funkcijama možete pristupiti bilo kada i bilo gdje putem pametnog telefona, tableta ili računala s internetskom vezom.
Savršeno umreženo: S online zapisivačem podataka testo 162 H2 i testo Saveris Cloudom
Testo Saveris Cloud je središnji kontrolni element sustava za online bilježenje podataka testo 160. S testo 162 H2 možete spremiti svoje mjerne podatke u testo Saveris Cloud putem postojeće WLAN mreže. Ovdje možete konfigurirati svoje online zapisivače podataka, postaviti granične alarme i analizirati podatke mjerenja. Za korištenje online zapisivača podataka u testo Saveris Cloudu, potrebno je kupiti važeću licencu (Licenca za praćenje podataka).
Sustav je jednostavan za instalaciju i može se izvršiti pomoću testo Smart aplikacije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Online zapisivač podataka testo 162 H2
- Mikro USB kabel
- Zidni nosač s bravom
- Baterije (4 x AA AM mignon ćelije)
- Kratke upute
- Protokol ispitivanja.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.