testo 0572 1740 01 174 T uređaj za pohranu podataka temperature Mjerena veličina temperatura -30 do 70 °C
- Kataloški br:
- 3489291 - 62
- Oznaka:
- 0572 1740 01
- EAN:
- 4029547027727
- Kataloški br:
- 3489291 - 62
- Oznaka:
- 0572 1740 01
- EAN:
- 4029547027727
testo 0572 1740 01 174 T uređaj za pohranu podataka temperature Mjerena veličina temperatura -30 do 70 °C
7 %
255.00 KM275.00 KM
Štedite 20.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-7 %
255.00 KM275.00 KM
Štedite 20.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Profesionalni softver s funkcijom izvoza u Excel za programiranje loggera i analizu podataka, kao i za izradu izvješća u PDF formatu
- Širok raspon mjerenja temperature od -30 °C do +70 °C
- Sigurna automatska izrada sigurnosnih kopija podataka kada je baterija prazna ili prilikom promjene baterije
- Praktično pohranjivanje podataka mjerenja za do 16 000 izmjerenih vrijednosti
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | uređaj za pohranu podataka temperature |
| Mjerena veličina | temperatura |
| Rezolucija temperature | 0.1 |
| Mjerno područje temperature (min.) | -30 °C |
| Mjerno područje temperaturnog raspona (maks.) | 70 °C |
| Interval mjerenja | 1 minuta - 24 sata |
| Pohrana | 16.000 izmjerenih vrijednosti |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Životni vijek akumulatora | 500 dana (ciklus mjerenja od 15 min, +25°C) |
| dim. | (D x Š x V) 60 x 38 x 18.5 mm |
| Težina | 35 g |
| Kanali | 1 |
| Mjerno područje temperature | -30 do 70 °C |
| Preciznost mjerenja temperature (detalji) | 0,1 |
| Širina | 38 mm |
| Visina | 18.5 mm |
| Dužina | 60 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Opskrba strujom | 2x CR 2032 gumbasta baterija, uklj. |
| Mjerenje točnosti temperature | 0.5 °C |
| Tip | 174 T |
Opis
Opis
Mini loger podataka o temperaturi testo 174 T namijenjen je profesionalcima u prehrambenoj i farmaceutskoj industriji koji trebaju osigurati da se njihovi proizvodi skladište unutar propisanih temperaturnih zona. Nudi jednostavan i pouzdan način kontinuiranog praćenja temperature s mjernim rasponom od -30 °C do +70 °C. Intuitivno očitavanje podataka putem USB-C priključka i profesionalni softver s funkcijom izvoza u Excel optimiziraju prikupljanje podataka, analizu i dokumentaciju, štede vrijeme i podržavaju usklađenost sa zakonskim propisima.
Programiranje i evaluacija mini zapisivača podataka o temperaturi
Možete birati između dvije verzije softvera za programiranje i očitavanje vašeg loggera podataka o temperaturi, kao i za analizu podataka mjerenja na vašem računalu:
ComSoft Basic softver – dostupan za besplatno preuzimanje – za brzo programiranje loggera podataka o temperaturi i jednostavnu analizu podataka
ComSoft Professional softver – dostupan kao opcija – nudi razne mogućnosti za detaljniju procjenu temperaturnih vrijednosti
Pažnja: Prije korištenja USB loggera preuzmite najnoviju verziju softvera. Možete ih pronaći u području za preuzimanje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Programiranje i evaluacija mini zapisivača podataka o temperaturi
Možete birati između dvije verzije softvera za programiranje i očitavanje vašeg loggera podataka o temperaturi, kao i za analizu podataka mjerenja na vašem računalu:
ComSoft Basic softver – dostupan za besplatno preuzimanje – za brzo programiranje loggera podataka o temperaturi i jednostavnu analizu podataka
ComSoft Professional softver – dostupan kao opcija – nudi razne mogućnosti za detaljniju procjenu temperaturnih vrijednosti
Pažnja: Prije korištenja USB loggera preuzmite najnoviju verziju softvera. Možete ih pronaći u području za preuzimanje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Mini zapisivač podataka o temperaturi testo 174 T
- Zidni držač
- Baterija (2 x CR 2032 litij)
- USB 2.0 kabel za prijenos podataka
- Izvješće o ispitivanju
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.