testo 0572 1743 01 174 H BT uređaj za pohranu podataka temperature, uređaj za pohranu podataka vlage Mjerena veličina t
- Kataloški br:
- 3489294 - 62
- Oznaka:
- 0572 1743 01
- EAN:
- 4029547027758
- Kataloški br:
- 3489294 - 62
- Oznaka:
- 0572 1743 01
- EAN:
- 4029547027758
testo 0572 1743 01 174 H BT uređaj za pohranu podataka temperature, uređaj za pohranu podataka vlage Mjerena veličina t
8 %
390.00 KM425.00 KM
Štedite 35.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-8 %
390.00 KM425.00 KM
Štedite 35.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Besplatna aplikacija koja uključuje funkciju izrade i izvoza izvješća
- Jednostavna analiza podataka putem Bluetootha direktno na mjernoj točki do udaljenosti od 30 metara
- Precizno mjerenje vlažnosti i temperature u zatvorenom prostoru u mjernom rasponu od -20 °C do +70 °C
- Pouzdana automatska izrada sigurnosnih kopija podataka kada je baterija prazna ili prilikom promjene baterije
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | uređaj za pohranu podataka temperature |
| Mjerena veličina | temperatura vlaga |
| Rezolucija temperature | 0.1 |
| Mjerno područje temperature (min.) | -20 °C |
| Mjerno područje temperaturnog raspona (maks.) | +70 °C |
| Interval mjerenja | 1 minuta - 24 sata |
| Pohrana | 16.000 izmjerenih vrijednosti |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Životni vijek akumulatora | 1 godina (ciklus mjerenja od 15 min, +25 °C) |
| dim. | (D x Š x V) 60 x 38 x 18.5 mm |
| Težina | 35 g |
| Kanali | 2 |
| Mjerno područje vlage (maks) | 100 % rF |
| Mjerno područje razine vlage (min.) | 0 % rF |
| Mjerno područje temperature | -20 do +70 °C |
| Preciznost mjerenja temperature (detalji) | 0,1 |
| Širina | 38 mm |
| Visina | 18.5 mm |
| Dužina | 60 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Opskrba strujom | 2x CR 2032 gumbasta baterija, uklj. |
| Mjerenje točnosti temperature | 0.5 °C |
| Tip | 174 H BT |
Opis
Opis
Mini logger podataka testo 174 H BT prikladan je za praćenje skladištenja robe osjetljive na temperaturu i vlagu, poput hrane ili u arhivima, kao i za kontrolu klime u zgradi. Precizno mjeri temperaturu i vlažnost u rasponu od -20 °C do +70 °C, prikazuje trenutne vrijednosti i prekoračenja granica te pohranjuje do 16 000 izmjerenih vrijednosti.
Zapisivač podataka se jednostavno konfigurira i evaluira pomoću besplatne testo Smart aplikacije, koja omogućuje intuitivno kreiranje izvješća i evaluaciju podataka putem Bluetootha do udaljenosti od 30 metara.
Automatsko sigurnosno kopiranje podataka osigurava pouzdano snimanje podataka mjerenja, čak i kada je baterija prazna ili kada se baterija promijeni.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Zapisivač podataka se jednostavno konfigurira i evaluira pomoću besplatne testo Smart aplikacije, koja omogućuje intuitivno kreiranje izvješća i evaluaciju podataka putem Bluetootha do udaljenosti od 30 metara.
Automatsko sigurnosno kopiranje podataka osigurava pouzdano snimanje podataka mjerenja, čak i kada je baterija prazna ili kada se baterija promijeni.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Mini zapisivač podataka o temperaturi testo 174 H BT
- Zidni držač
- Baterija (2 x CR 2032 litij)
- Izvješće o ispitivanju
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.