testo 0572 2019 160 T uređaj za pohranu podataka temperature Mjerena veličina temperatura -30 do 50 °C uklj. zidni nosač
- Kataloški br:
- 3429149 - 62
- Oznaka:
- 0572 2019
- EAN:
- 4029547027819
- Kataloški br:
- 3429149 - 62
- Oznaka:
- 0572 2019
- EAN:
- 4029547027819
testo 0572 2019 160 T uređaj za pohranu podataka temperature Mjerena veličina temperatura -30 do 50 °C uklj. zidni nosač
8 %
355.00 KM385.00 KM
Štedite 30.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-8 %
355.00 KM385.00 KM
Štedite 30.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Alarm prilikom prekoračenja graničnih vrijednosti putem push obavijesti, e-pošte ili SMS-a
- Povezivanje s testo Smart aplikacijom: Jednostavno puštanje u rad, push alarmi i nadzorna ploča
- Automatsko dokumentiranje mjernih vrijednosti u testo Saveris (Cloud)
- Prijenos podataka putem WLAN-a
- Nenametljiv dizajn
- S integriranim temperaturnim senzorom
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | uređaj za pohranu podataka temperature |
| Mjerena veličina | temperatura |
| Rezolucija temperature | 0,1 °C |
| Mjerno područje temperature (min.) | -30 °C |
| Mjerno područje temperaturnog raspona (maks.) | 50 °C |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Opskrba naponom | 4 AAA baterije |
| Životni vijek akumulatora | 1,5 godina |
| Senzor | NTC interni |
| dim. | (D x Š x V) 22 x 64 x 76 mm |
| Težina | 94 g |
| Rezolucija | 0,1 °C |
| Određene značajke | uklj. zidni nosač |
| Težina, napomena | oko, bez baterija |
| Mjerno područje temperature | -30 do 50 °C |
| Preciznost mjerenja temperature (detalji) | ±0.5 °C |
| Mjerni interval (maks.) | 24 h |
| Mjerni interval (min.) | 1 min |
| Širina | 64 mm |
| Visina | 76 mm |
| Dužina | 22 mm |
| Sučelja | USB WLAN |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Memorija po kanalu (čitanja) | 32000 |
| Opskrba strujom | 4 x micro-baterija - priložena USB |
| Mjerenje točnosti temperature | 0.5 °C |
| Tip | 160 T |
Opis
Opis
Nenametljivi online logger podataka testo 160 T je jednostavan klimatski logger za praćenje temperature s integriranim temperaturnim senzorom. Online loggeri podataka testo 160 dio su sustava online loggera podataka testo 160, koji se sastoji od hardverskih komponenti (testo 160, testo 162, testo 164), kao i testo Saveris Clouda i testo Smart aplikacije. Testo Saveris Cloud je središnja podatkovna platforma. Vrijednosti mjerenja mogu se tamo pregledati i analizirati.
Za korištenje sustava potrebna je plaćena licenca za Testo Data Monitoring.
Online loggeri podataka testo 160 dio su sustava online loggera podataka testo 160. Oni bilježe izmjerene vrijednosti (temperaturu i vlažnost, luks i UV) i šalju ih izravno u testo Saveris Cloud putem WLAN veze.
Ako se prekorače granične vrijednosti, testo Smart aplikacija će vas izravno upozoriti putem push obavijesti. Alternativno, obavijest se može poslati putem e-pošte ili SMS-a.
Svim izmjerenim vrijednostima i analitičkim funkcijama možete pristupiti bilo kada i bilo gdje putem pametnog telefona, tableta ili računala s internetskom vezom.
Savršeno umreženo: S online zapisivačem podataka testo 160 T i testo Saveris Cloudom
Testo Saveris Cloud je središnji kontrolni element sustava za online bilježenje podataka testo 160. S testo 160 T možete spremiti svoje mjerne podatke u testo Saveris Cloud putem postojeće WLAN mreže. Ovdje možete konfigurirati svoje online zapisivače podataka, postaviti granične alarme i analizirati podatke mjerenja. Za korištenje online zapisivača podataka u testo Saveris Cloudu, potrebno je kupiti važeću licencu (Licenca za praćenje podataka).
Sustav je jednostavan za instalaciju i može se izvršiti pomoću testo Smart aplikacije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Za korištenje sustava potrebna je plaćena licenca za Testo Data Monitoring.
Online loggeri podataka testo 160 dio su sustava online loggera podataka testo 160. Oni bilježe izmjerene vrijednosti (temperaturu i vlažnost, luks i UV) i šalju ih izravno u testo Saveris Cloud putem WLAN veze.
Ako se prekorače granične vrijednosti, testo Smart aplikacija će vas izravno upozoriti putem push obavijesti. Alternativno, obavijest se može poslati putem e-pošte ili SMS-a.
Svim izmjerenim vrijednostima i analitičkim funkcijama možete pristupiti bilo kada i bilo gdje putem pametnog telefona, tableta ili računala s internetskom vezom.
Savršeno umreženo: S online zapisivačem podataka testo 160 T i testo Saveris Cloudom
Testo Saveris Cloud je središnji kontrolni element sustava za online bilježenje podataka testo 160. S testo 160 T možete spremiti svoje mjerne podatke u testo Saveris Cloud putem postojeće WLAN mreže. Ovdje možete konfigurirati svoje online zapisivače podataka, postaviti granične alarme i analizirati podatke mjerenja. Za korištenje online zapisivača podataka u testo Saveris Cloudu, potrebno je kupiti važeću licencu (Licenca za praćenje podataka).
Sustav je jednostavan za instalaciju i može se izvršiti pomoću testo Smart aplikacije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Online zapisivač podataka testo 160 T
- Baterije (4 x AAA)
- Kabel USB sučelja
- Zidni držač
- 2 x naljepnice s QR kodom
- Protokol ispitivanja
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.