testo 0577 0400 testo 400 - IAQ Datenlogger für Langzeitmessungen N/A 1 kom.
- Kataloški br:
- 3557628 - 62
- Oznaka:
- 0577 0400
- EAN:
- 4029547021763
- Kataloški br:
- 3557628 - 62
- Oznaka:
- 0577 0400
- EAN:
- 4029547021763
testo 0577 0400 testo 400 - IAQ Datenlogger für Langzeitmessungen N/A 1 kom.
5 %
2,955.00 KM3,120.00 KM
Štedite 165.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-5 %
2,955.00 KM3,120.00 KM
Štedite 165.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Konfigurabilni zapisivač podataka putem univerzalnog instrumenta za mjerenje klime testo 400
- Kompatibilno sa sondama za mjerenje udobnosti, razine turbulencije, toplinskog zračenja, CO2, CO2, osvjetljenja, protoka zraka, vlažnosti i temperature
- Samostalni zapisivač podataka za dugoročna mjerenja do 2 tjedna
- Istovremeno spajanje do šest žičanih sondi
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Pogodno za robnu marku | testo |
| Izvedba | Samostalni zapisivač podataka s priključcima za do šest trajno priključenih sondi |
| Težina | 162 g |
| Širina | 89 mm |
| Visina | 39 mm |
| Dužina | 136 mm |
| Tip | testo 400 - IAQ Datenlogger für Langzeitmessungen |
| Kalibriran po | tvornički standard (sa certifikatom) (vlastiti certifikat) |
Opis
Opis
Za dugoročno praćenje kvalitete zraka u zatvorenom prostoru: Koristite IAQ logger podataka kao samostalnu mjernu jedinicu za dugoročna mjerenja s instrumentom za mjerenje klime testo 400. Tijekom mjerenja kvalitete zraka u zatvorenom prostoru (IAQ) samostalnim zapisivačem podataka, uređaj za mjerenje klime možete koristiti za mjerenja na drugim mjestima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- 1 x IAQ logger podataka za dugoročna mjerenja, uključujući napajanje s USB kabelom
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.