testo Universal-Klimamessgerät komplet tehnike za mjerenje okoliša temperatura, pritisak -40, 0 - 150, 200 °C, hPa
- Kataloški br:
- 3477786 - 62
- Oznaka:
- 0560 0400 01
- EAN:
- 4029547028700
- Kataloški br:
- 3477786 - 62
- Oznaka:
- 0560 0400 01
- EAN:
- 4029547028700
testo Universal-Klimamessgerät komplet tehnike za mjerenje okoliša temperatura, pritisak -40, 0 - 150, 200 °C, hPa
8 %
4,330.00 KM4,705.00 KM
Štedite 375.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-8 %
4,330.00 KM4,705.00 KM
Štedite 375.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mjerni uređaj za sve parametre relevantne za klimu
- Pametni, intuitivni programi mjerenja, uključujući mjerenje HVAC mreže prema DIN EN 12599 i ASHRAE 111, PMV/PPD i razinu turbulencije prema DIN EN ISO 7730 i ASHRAE 55
- Visokoprecizni, o položaju neovisan i integrirani senzor diferencijalnog tlaka
- Proširivo s velikim portfeljem sondi
- Analitički softver za izradu profesionalnih izvješća i upravljanje podacima mjerenja
- Digitalne sonde izbjegavaju dodatnu mjernu nesigurnost mjernog uređaja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Opskrba naponom | Punjiva litij-ionska baterija (5550 mAh) USB adapter za napajanje od 5 V/2 A |
| Vrsta proizvoda | komplet tehnike za mjerenje okoliša |
| Mjerno podučje | -40, 0 - 150, 200 °C, hPa |
| Potrošnja struje | 2 A |
| Mjerena veličina | temperatura pritisak |
| Pogonski napon (detalji) | 5 V |
| Pneumatski priključak | 2x termoelement tip K 2x Testo univerzalni konektor (TUC) 1x diferencijalni tlak 1x apsolutni tlak (integrirani) 4 Bluetooth® sonde ili testo pametna sonda |
| Mjerno područje | -40 do +150 °C 0 do +200 hPa |
| Tlak zraka | 0 - 200 hPa |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Područje prikaza | 5,0-inčni HD zaslon osjetljiv na dodir, 1280 × 720 piksela |
| Odstupanje | 0.001 hPa |
| Temp. | - 5 - 45 °C |
| Preciznost | ±0,2 °C (-25 ... 74,9 °C) ±0,4 °C (-40 ... -25,1 °C) ±0,4 °C (+75 ... +99,9 °C) ±0,5% očitanja (preostali mjerni raspon) ±(0,3 °C + 0,1 % očitanja) 1 znak ±(0,1 hPa + 1,5 % od m.v.) ±1 znamenka (25,001 do 200 hPa) ±(0,3 Pa + 1% od m.v.) ±1 znamenka (0 do 25 hPa) |
| Vrsta zaštite | IP40 |
| dim. | (D x Š x V) 210 x 95 x 39 mm |
| Težina | 500 g |
| Mjerno područje (maks.) | 150 °C200 hPa |
| Mjerno područje (min.) | -40 °C0 hPa |
| Širina | 95 mm |
| Visina | 39 mm |
| Dužina | 210 mm |
Opis
Opis
Testo 400 je univerzalni mjerni instrument za sve klimatske stručnjake. Mjerite, analizirajte i dokumentirajte sve parametre klime, ventilacije i udobnosti samo jednim uređajem – jednostavno, praktično i u skladu sa standardima. Visokokvalitetna mjerna tehnologija, intuitivni asistenti za mjerenje, svestrane mogućnosti dokumentiranja i sveobuhvatan izbor klimatskih sondi čine testo 400 savršenim partnerom za vaš svakodnevni rad.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Visokoprecizni, o položaju neovisan, integrirani senzor diferencijalnog tlaka
- Integrirani senzor apsolutnog tlaka
- Mjeri sve klimatski relevantne parametre: protok, temperaturu, vlažnost, tlak, osvjetljenje, toplinsko zračenje, turbulenciju, CO2 i CO2
- Brojne mogućnosti spajanja sondi: 2 x kabelske sonde (TUC), 4 x Bluetooth® sonde, 2 x termoelement tipa K senzora
- Kompatibilno sa širokim rasponom Bluetooth® i kabelskih sondi dostupnih za narudžbu – tako da ste opremljeni za svaki mjerni zadatak
- Kompatibilno s mjernom napom za volumenski protok testo 420: Jednostavno se povežite s testo 400 putem Bluetootha, mjerite volumenski protok na većim ulazima i izlazima zraka i upravljajte svim korisničkim i mjernim točkama izravno na licu mjesta s jednim mjernim uređajem.
- Za visokoprecizna mjerenja i manje zastoja: Funkcija podešavanja na do šest mjernih točaka za prikaz bez pogreške, zamjena glava sondi bez ponovnog pokretanja uređaja za mjerenje klime, visokokvalitetne sonde s inteligentnim konceptom kalibracije (kalibracija sondi neovisno o mjernom uređaju)
- Dugoročno praćenje kvalitete zraka u zatvorenom prostoru: Naručite IAQ data logger za dugoročna mjerenja s instrumentom za mjerenje kvalitete zraka testo 400. Tijekom mjerenja kvalitete zraka u zatvorenom prostoru (IAQ) samostalnim zapisivačem podataka, uređaj za mjerenje klime možete koristiti za mjerenja na drugim mjestima.
Opseg isporuke
- 1 x univerzalni instrument za mjerenje klime testo 400
- uključujući transportni kovčeg za mjerenje volumenskog protoka
- spojno crijevo
- Napajanje s USB kabelom
- Protokol kalibracije
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
- Android 6
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.