Texas Instruments TI-30 ECO RS džepni kalkulator crna solarno napajanje (Š x V x D) 79 x 15 x 153 mm
- Kataloški br:
- 3593641 - 62
- Oznaka:
- 30RS/FC/3E12
- Kataloški br:
- 3593641 - 62
- Oznaka:
- 30RS/FC/3E12
Texas Instruments TI-30 ECO RS džepni kalkulator crna solarno napajanje (Š x V x D) 79 x 15 x 153 mm
63.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
63.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Sunčeva energija
- 10-znamenkasti 2-eksponentni zaslon
- za gimnazije, srednje škole i više srednje škole
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | džepni kalkulator |
| Vrsta prikaza | LC zaslon |
| Boja | crna |
| Širina | 79 mm |
| Visina | 15 mm |
| Dubina | 153 mm |
| Napajanje | solarno napajanje |
| Opskrba strujom | solarna ćelija dodatno napunjavanje nije potrebno |
| dim. | (Š x V x D) 79 x 15 x 153 mm |
| Težina | 85 g |
| Prikaz | jedna linija |
Opis
Opis
Najpopularniji znanstveni kalkulator za školu i posao. Znanstveni kalkulator s klasičnim rasporedom tipkovnice. 10-znamenkasti, jednoredni zaslon. Statistika s jednom varijablom. Razlomci Tehnička i znanstvena notacija. Konverzije: Razlomci/Decimale; Stupnjevi/Radijani/Gradiji; Stupnjevi-Minute-Sekunde/Decimale-Stupnjevi. Čvrsti plastični ključevi. Nagrađen zbog svoje ekološke prihvatljivosti, jer se napaja solarnom energijom i izrađen je od reciklirane plastike.
Integrirane funkcije:
Pretvorba razlomaka/decimalnih brojeva
Pretvaranje nedopuštenih razlomaka u mješovite brojeve
Automatsko pojednostavljenje razlomaka
Inverzijski ključ
Jedna konstanta
Kombinacije i permutacije
trigonometrija
Hiperboličke funkcije
Logaritmi i antilogaritmi
Pretvorba kutova iz stupnjeva u radijane u gradijentima
%, x², x³, ¹/x, x y, π, x!
Fiksne decimalne funkcije
Statistika s jednom varijablom
AOS: (Algebarski operativni sustav)
Tri varijable pohrane
Znanstveni i tehnički stilovi pisanja
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Integrirane funkcije:
Pretvorba razlomaka/decimalnih brojeva
Pretvaranje nedopuštenih razlomaka u mješovite brojeve
Automatsko pojednostavljenje razlomaka
Inverzijski ključ
Jedna konstanta
Kombinacije i permutacije
trigonometrija
Hiperboličke funkcije
Logaritmi i antilogaritmi
Pretvorba kutova iz stupnjeva u radijane u gradijentima
%, x², x³, ¹/x, x y, π, x!
Fiksne decimalne funkcije
Statistika s jednom varijablom
AOS: (Algebarski operativni sustav)
Tri varijable pohrane
Znanstveni i tehnički stilovi pisanja
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.